Dom Kultury w Hałcnowie

I KONKURS FOTOGRAFICZNA BOMBONIERKA

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym online, którego tematem jest "Miłość w kadrze zatrzymana".

Na zgłoszenia czekamy do 28.05.2021r. Natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7.06.2021r.

Zapraszamy na nasz profil Facebookowy.

WYSTAWA ONLINE

W związku z zaistniałą sytuacją covidową oraz spóźniającą się ciepłą wiosną, która nie sprzyjała tworzeniu tematycznej fotografii, dając zrozumienie faktom że miłość potrzebuje bardziej znamienitej oprawy, jury postanowiło poczekać na ten rozwój sytuacji i dać możliwość uczestnikom konkursu rozwinąć skrzydła.
Ciepła wiosenna pogoda sprzyja obserwacji budzącej się do życia przyrody, pozwalając fotografom skorzystać z dłuższego dnia, a co za tym idzie lepszego wykorzystania światła i możliwości tworzenia dobrych kadrów. Czekamy na więcej Waszych prac, mamy nadzieję że coraz bardziej sprzyjające warunki fotograficzne zaowocują bogactwem tematów, które umiejętnie złapiecie w szkła swoich aparatów.

Temat I edycji Fotograficznej Bombonierki to najpiękniejsze z uczuć – miłość. Sięgamy do bombonierki i częstujemy się czekoladką z napisem „Miłość w kadrze zatrzymana”. Spróbuj uchwycić w fotografii to, co kochasz - dzięki czemu czujesz się radośnie i szczęśliwie – ludzi, zwierzęta, przyrodę, pasje, zainteresowania, zabawę, rodzinę, przyjaciół, itp. Twoje spojrzenie na świat i miłość, być może odkrywając coś czego na co dzień nie dostrzegłeś w sobie, najbliższych, przyrodzie czy swoim otoczeniu. Interpretacja tematu zależy tylko od wyobraźni.

Aby wziąć udział w Konkursie do dnia 28.05.2021 do godz. 23.59 należy przesłać pracę konkursową oraz KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres halcnow@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „Fotograficzna bombonierka” bezpośrednio w załączniku lub przez serwis www.wetransfer.com.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIOWA

Dom Kultury w Hałcnowie
28.05. - 07.06.2021

Ogłoszenie wyników: 7.06.2021 godz. 18:00