WIELKA WYMIANA UBRAŃ

Dni Kobiet Niebanalnych rozpoczynamy mocnym uderzeniem! 6 marca br. o godz. 18.00 zapraszamy na Wielką Wymianę Ubrań - masz za dużo ciuchów, a nie masz co na siebie włożyć? Chcesz żyć w duchu ZERO WASTE? Przyjdź 6 marca do Kubiszówki na Wielką Wymianę Ubrań!

Zabierz ze sobą koleżankę, kolegę, znajomych, rodzinę...! Będzie się działo!
Drzwi do sali otwieramy o godzinie 17.00, natomiast imprezę rozpoczynamy o 18.00.
Będzie to inauguracja naszych kobiecych wydarzeń, dlatego będzie to też dzień i godzina uroczystego finisażu wystawy Ilony Kowalik.
Po krótkim wstępie i uroczystym rozpoczęciu – już tylko wymiana, wymiana, wymiana...

Naszą wymianę wspierać będzie firma EkaMedica, która przygotowuje dla uczestniczek imprezy małe upominki!!!

A oto 10 przykazań WWU:
1. Biletem wstępu na wydarzenie są rzeczy przyniesione na wymianę,
2. Nie przekraczamy ilości 20 sztuk odzieży na osobę, akcesoria bez ograniczeń.
3. Ubrania powinny być czyste i w dobrym stanie - czyli takie, które sami jeszcze byście założyli.
4. Prosimy, aby nie przynosić: ubrań poplamionych, dziurawych, zmechaconych i spranych, bielizny osobistej (chyba że jest nowa, z metką i nieużywana).
5. Przyniesione ubrania wykładacie na przygotowane dla was stoły i wieszaki - z podziałem na kategorie ubraniowe (bluzki i koszule, spódnice i sukienki, t-shirty, okrycia wierzchnie, spodnie i spodenki, akcesoria, buty)
6. Rzeczy na stołach i wieszakach tracą właściciela, stają się bezpańskie i będzie można je zabrać bez pytania właściciela o zgodę.
7. Wymiana jest bezgotówkowa, obowiązuje luźna zasada CIUCH ZA CIUCH – zabieramy (mniej więcej) tyle ubrań, ile przynieśliśmy.
8. Ubrania, które nie znajdą nowych właścicieli przekażemy potrzebującym.
9. Uwaga, najważniejsze! Ma to być przede wszystkim dobra zabawa – obowiązuje nas ciuchowy savoir vivre – przychodźcie w dobrym humorze, zabierajcie do domu tylko takie ubrania, które naprawdę będziecie nosić, szanujemy pozostałych uczestników i ich rzeczy, nie przepychamy się, nie rozrzucamy ubrań i akcesoriów, dbamy o miłą atmosferę wydarzenia.
10. Wymieniamy się ubraniami do momentu aż wszyscy będziemy zadowoleni.

CHcesz być na bieżąco? Zapraszamy do klikania w nasze wydarzeie na Facebook'u -> https://cutt.ly/FrXodT1

Do zobaczenia!!!

06.03. - 06.03.2020