Dom Kultury w Starym Bielsku

26 września 2020 r. godz. 18.00 – Klub Klimat w Galerii SFERA

FERMENTOWY BENEFIS – 20 LAT NA SCENIE

25 września 2020 r. godz. 19.00 – Dom Kultury w Starym Bielsku

Podczas benefisu prezentowane będą zdjęcia, nagrania, anegdoty i wspomnienia z XX. edycji Festiwalu Kabaretowego FERMENTY w wykonaniu Grupy Twórczej Ferment. Goście wieczoru Szymon Łątkowski Show (laureat ubiegłorocznego konkursu kabaretowego Fermenty 2019) i kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha. Nie zabraknie też innych gości związanych z Festiwalem, którzy zasiądą na żółtej sofie i podzielą się swoimi wspomnieniami zawiązanymi z imprezą.

Impreza otwarta, z uwagi na konieczność zachowania wszystkich wymogów sanitarnych, liczba miejsc ograniczona. Wejście możliwe, po wcześniejszym kontakcie z Domem Kultury w Starym Bielsku.

XX FESTIWAL KABARETOWY FERMENTY – ON-LINE

26 września 2020 r. godz. 18.00 – Klub Klimat w Galerii SFERA

Podczas XX edycji Fermentowego SHOW gospodarzem sceny w Klubie Klimat będzie Kabaret Czesuaf, a pozostałymi gośćmi: Szymon Łątkowski Show, kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof i Kabaret A JAK! Całość oprawiona smaczkami wspomnień i anegdot komentowanych z Festiwalowej ŻÓŁTEJ SOFY przez zaprzyjaźnionych z festiwalem artystów, jurorów oraz organizatorów FERMENTÓW.

Z uwagi na konieczność zachowania wymogów sanitarnych i związane z tym ograniczenia w ilości dostępnych miejsc na widowni tegoroczna edycja odbywać się będzie poprzez równoczesną emisję wydarzenia on-line. Linki dostępne będą na naszej stronie internetowej www.fermenty.pl oraz w mediach społecznościowych.

Na imprezę istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 40 zł (liczba miejsc ograniczona) tylko poprzez wcześniejszą rezerwację mailową na biuro@fermenty.pl (szczegóły dotyczące zakupu biletów zostaną przekazane w zwrotnym mailu).

Zakup biletu na wydarzenie równoznaczny będzie z zapoznaniem się z Regulaminem organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 oraz wyrażeniem zgody na złożenie stosownego Oświadczenia o aktualnym stanie zdrowia i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dom Kultury w Starym Bielsku
25.09. - 26.09.2020