Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
S.Bielsko
Wapienica
Włókniarz
B&B
Dom Kultury w Wapienicy

ZAPISY NA ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 W DK W WAPIENICY

Zapisy na zajęcia artystyczne na nowy rok szkolny 2019/2020 w DK w Wapienicy

 

Dom Kultury w Wapienicy ogłasza zapisy i serdecznie zaprasza na zajęcia

w nowym roku kulturalnym 2019/2020

 Zapisy od 26.08.2019 r.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA:

Zespół Tańca Nowoczesnego - IMPULS 

grupa zaawansowana (wiek 12-19 lat)

- zajęcia w środy od godz. 18.00 do 20.00

zaczynamy od 04.09.2019 r.

NOWOŚĆ  OD WRZEŚNIA!

Zespół Tańca współczesnego MAŁA CONTRA

(zapraszamy dziewczynki rozciągnięte,

najlepiej ćwiczące gimnastykę artystyczną

z II, III, IV klasy)

- zajęcia we wtorki od godz. 13.00 do 15.00 

zaczynamy od 03.09.2019 r.

 

Zespół Tańca Nowoczesnego - FLEX-DANCE

grupa średniozaawansowana  (klasa IV, V,VI klasa)

- zajęcia we wtorki od godz. 15.00 do 17.00 

zaczynamy od 03.09.2019 r.

Dziecięcy Zespół Taneczny - SPOKO-JUNIOR

 (wiek 6 -7 lat )

- zajęcia w poniedziałki od godz. 16.30 do 18.00

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

Dziecięcy Zespół Taneczny - PINK

grupa początkująca (wiek 4-5 lat)

- zajęcia we wtorki od godz. 17.00 do 18.30

zaczynamy od 03.09.2019 r.

 

Szkółka baletowa ARABESKA

grupa początkująca (I ,II, III klasa)

- zajęcia w poniedziałki od godz. 13.00 do 14.30

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

Zespół Tańca współczesnego - CONTRA JUNIOR

grupa średniozaawansowana

(IV,V, VI klasa)

- zajęcia w poniedziałki od godz. 14.30 do 16.30

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

Zespół Tańca współczesnego - CONTRA

grupa zaawansowana od 13 lat

- zajęcia w poniedziałki od godz. 18.00 do 20.00

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

NOWOŚĆ OD WRZEŚNIA !!!

AEROBIK

- zajęcia we wtorki od godz.18.45 do 19.45

zaczynamy od 03.09.2019 r.

 instruktor - Natalia Piekarczyk

 

Zespół Tańca HIP-HOP - D.G.F CREW 

grupa zaawansowana (wiek 16-20 lat)

- zajęcia w czwartki od godz. 18.00 do 20.00

- instruktor Paulina Kachel

 

Zespół Tańca DANCEHALL - D.G.F YOUTH

grupa średniozaawansowana (VI,VII,VIII klasa)

- zajęcia w czwartki od godz. 16.30- 18.00

- instruktor Paulina Kachel

zaczynamy od 05.09.2019 r.

 

Zespół Tańca DANCEHALL

SCHOCKO-DANCE

 (klasa IV, V, VI)

- zajęcia w czwartki od godz. 15.00  do 16.30

- instruktor Maja Kozioł

zaczynamy od 05.09.2019 r.

 

Kółko plastyczne AKWARELA I

/od 10 lat/

- zajęcia w środy od godz. 15.00 do 16.30

- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

Kółko plastyczne AKWARELA II (8 do 10 lat) 

- zajęcia w środy od godz. 16.30 do 18.00

- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

Kółko plastyczne TĘCZOWY ŚWIAT I (wiek 5-6 lat)

- zajęcia w czwartki od godz. 15.00 do 17.00

- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska

zaczynamy od 05.09.2019 r.

Kółko plastyczne TĘCZOWY ŚWIAT II (wiek 6-7 lat)

- zajęcia w czwartki od godz. 17.00 do 19.00

- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska

zaczynamy od 05.09.2019 r.

 

Zespół wokalny MUZYCZNY ODJAZD

( klasa IV,V,VI,VII)

- zajęcia we wtorki od godz. 18.30 do 20.00

zaczynamy od 03.09.2019 r.

 

Nauka gry na gitarze - zajęcia indywidualne z instruktorem

pierwsze zajęcia

po wcześniejszym umówieniu się

z instruktorem muzykiem Januszem Zalewskim

 

Nauka gry na skrzypcach - zajęcia indywidualne z instruktorem

pierwsze zajęcia

po wcześniejszym umówieniu się

z instruktorem muzykiem Kingą Wrzeszcz.

 

Nauka gry na akordeonie- zajęcia indywidualne z instruktorem

- pierwsze zajęcia po wcześniejszym umówieniu się

z instruktorem muzykiem Klaudiuszem Grzybkiem.

 

Nauka gry na instrumentach klawiszowych -

zajęcia indywidualne z instruktorem

- pierwsze zajęcia po wcześniejszym umówieniu się

z instruktorem- muzykiem Ewą Rabaszowską

 

ZUMBA 

- zajęcia w poniedziałki i czwartki

od godz. 20.00 do 21.00

- instruktor Paweł Gorzelak

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

Kółko modelarstwa kartonowego i plastikowego

(wiek od 9 lat)

- zajęcia w poniedziałki od godz. 16.30 do 19.30

- instruktor Tadeusz Duda

zaczynamy od 02.09.2019 r.

 

Grupa teatralna MANIA GRANIA

(wiek od 9  lat)

- zajęcia w środy od godz. 16.00 do 18.00

- instruktor Jan Chmiel

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

KAPELA FOLKOWA WAPIENICA

- zajęcia w piątki

- instruktor Małgorzata Gembala

 

KAPELKA MAŁA WAPIENICA

 - zajęcia w piątki

 - instruktor muzyk Kinga Wrzeszcz

 

Teatr Seniora OJ TAM, OJ TAM... 

- zajęcia  w środy od godz. 14.00- 16.00

- instruktor Jan Chmiel

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

Zespół wokalny dla Seniorów " RETRO"

- zajęcia w środy od godz. 10.00 do 12.00

- instruktor Ewa Rabaszowska

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

Warsztaty Malarskie dla Seniorów 

z elementami rękodzieła

I GRUPA -zajęcia w środy od godz. 9.45 do 11.45

II GRUPA - zajęcia w czwartki od godz. 11.00 do 13.00

- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska

zaczynamy od 04.09.2019 r.

 

Gimnastyka rekreacyjno-rehabilitacyjna dla kobiet

- zajęcia w środy

I Grupa od godz. 12.15 do 13.15

II Grupa od godz. 13.15 do 14.15

- instruktor Katarzyna Kusy

zaczynamy od 04.09.2019 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

ZAPISY TELEFONICZNIE LUB W BIURZE DOMU KULTURY W WAPIENICY !!!

 

 

 

 

Dom Kultury w Wapienicy
Drukuj
15.09. - 30.09.2019

8.00-16.00 w dniach od 26.08.2019r. do 30.08.2019r.

8.00 - 20.00 w dniach od 02.09.2019 r.

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała

(+48) 33 818 41 48 , (+48) 511 358 553

wapienica@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Zapisy na zajęcia artystyczne na nowy rok szkolny 2019/2020 w DK w Wapienicy
15.09.2019
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA MDK
01.09.2020
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

NOWA OFERTA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY - 2020/2021

Miejski Dom Kultury
01.10-30.10.2020

BB DLA DZIECI W SIECI!

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
15.05-31.10.2020

MOZAIKA BB - NASZ ŚWIAT WARTOŚCI

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
01.07-31.10.2020

ZBIERAMY NAKRĘTKI - POMAGAMY!

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
01.10-31.10.2020

"ŚLĄSKA FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA"

Galeria Fotografii "B&B"
02.10-03.11.2020

KONCERT LAUREATÓW - I KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ ONLINE "ZOŚKA"

Dom Kultury w Hałcnowie
08.11-08.11.2020

KONCERT Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Dom Kultury w Komorowicach
10.11-10.11.2020

XVI OGÓLNOPOLSKIE JESIENNE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE "TALIZMAN SUKCESU"

Dom Kultury w Hałcnowie
14.11-14.11.2020

WARSZTATY TANECZNE Z KIELECKIM TEATREM TAŃCA

Dom Kultury w Kamienicy
14.11-14.11.2020

25-LECIE DZIECIĘCEGO CHÓRKU "PINOKIO"

Dom Kultury w Komorowicach
16.11-16.11.2020

PEJZAŻ WODĄ MALOWANY...- ZMIANA TERMINU!

Dom Kultury w Kamienicy
19.11-19.11.2020

Z A P I S Y NA RODZINNE WARSZTATY " ZAPAŚNIKI "

Dom Kultury w Komorowicach
21.11-21.11.2020

MIESZKAM W GÓRACH

Dom Kultury w Hałcnowie
02.11-26.11.2020

"ANDRZEJKOWY KOKTAJL PIOSENEK XX WIEKU"

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
27.11-27.11.2020

"CZECHOW FOREVER" PREMIERA SPEKTAKLU W WYKONANIU TEATRU SENIORA DLACZEGO NIE RAZEM?

Dom Kultury w Lipniku
27.11-27.11.2020

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
Koło Ratownika - bezpłatne zajęcia w Mikrze!
Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

KONKURSY I FESTIWALE

MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt