WIELKA WYMIANA UBRAŃ W KUBISZÓWCE

8 listopada o godz.18.00 zapraszamy na spotkanie w duchu zero waste i Wielką Wymianę Ubrań!

W programie wydarzenia m.in. spotkanie z Anną Chęć i Jagodą Kulakowską, które opowiedzą o idei życia w duchu zero waste, akcja ciuch za ciuch oraz rozmowy przy pysznych ciastach, kawie i herbacie!

Masz za dużo ciuchów, a nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź 8 listopada do Kubiszówki na Wielką Wymianę Ubrań! Zabierz ze sobą koleżankę, kolegę, znajomych, rodzinę...! Będzie się działo! A wszystko w duchu idei "Zero Waste". Drzwi do sali otwieramy o godzinie 17.00, natomiast imprezę rozpoczynamy o 18.00, najpierw krótkim wykładem Anny Chęć i Jagody Kulakowskiej "Zero Waste - życie bez śmieci", po którym już tylko wymiana, wymiana, wymiana...

A oto kilka zasad naszego przedsięwzięcia:
1. Biletem wstępu na wydarzenie są rzeczy przyniesione na wymianę,
2. Nie przekraczamy ilości 20 sztuk odzieży na osobę, akcesoria bez ograniczeń.
3. Ubrania powinny być czyste i w dobrym stanie - czyli takie, które sami jeszcze byście założyli.
4. Prosimy, aby nie przynosić: ubrań poplamionych, dziurawych, zmechaconych i spranych, bielizny osobistej (chyba że jest nowa, z metką i nieużywana).
5. Przyniesione ubrania wykładacie na przygotowane dla was stoły i wieszaki - z podziałem na kategorie ubraniowe (bluzki i koszule, spódnice i sukienki, t-shirty, okrycia wierzchnie, spodnie i spodenki, akcesoria, buty)
6. Rzeczy na stołach i wieszakach tracą właściciela, stają się bezpańskie i będzie można je zabrać bez pytania właściciela o zgodę.
7. Przygotujemy specjalny wieszak na wyjątkowe i cenne rzeczy, które będzie można wymienić tylko za zgodą właściciela – ometkujemy je i damy Wam specjalne identyfikatory pasujące do metki. Jeśli komuś spodoba się to, co przynieśliście – to Was znajdzie.
8. Wymiana jest bezgotówkowa, obowiązuje luźna zasada CIUCH ZA CIUCH zabieramy (mniej więcej) tyle ubrań, ile przynieśliśmy.
9. Ubrania, które nie znajdą nowych właścicieli przekażemy potrzebującym.
10. Uwaga, najważniejsze! Ma to być przede wszystkim dobra zabawa – obowiązuje nas ciuchowy savoir vivre – przychodźcie w dobrym humorze, zabierajcie do domu tylko takie ubrania, które naprawdę będziecie nosić, szanujemy pozostałych uczestników i ich rzeczy, nie przepychamy się, nie rozrzucamy ubrań i akcesoriów, dbamy o miłą atmosferę wydarzenia.
11. Wymieniamy się ubraniami do momentu aż wszyscy będziemy zadowoleni.

Dodatkowe informacje i szczegóły znajdziecie w naszym wydarzeniu na Facebooku: https://link.do/u8Xk2

08.11. - 08.11.2019

Warsztaty POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY