Dom Kultury im. Jacka Lecha

INTERNETOWY KONKURS WOKALNY #NIENUDZIMISIE

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz średnich do śpiewania. Termin zgłoszeń - 11 maja 2020 r.

Zapraszamy na kolejny z cyklu #nienudzimisie konkurs internetowy. Tym razem do boju stają wokaliści - dzieci i młodzież z Bielska-Białej, powiatu bielskiego oraz żywieckiego. Pozwólcie nam usłyszeć wasz muzyczny i wokalny talent, pokażcie, że twórczo spędzacie ten czasu w domu.

Temat konkursu: "Piosenki Jacka Cygana"

Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:
     1. klasy I-III szkoły podstawowej
     2. klasy IV-VI szkoły podstawowej
     3. klasy VII-VII szkoły podstawowej
     4. szkoły ponadpodstawowe

Jest to konkurs internetowy, zatem wasze nagrania audio lub video należy nadsyłać WYŁĄCZNIE pocztą elektroniczną na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl lub przez profil facebookowy organizatora: facebook.com/domkulturymikuszowice

Termin nadsyłania nagrań: 11 maja 2020r.

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny.
Celem wzięcia udziału w konkursie on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia:
"Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w regulaminie internetowego konkursu wokalnego #nienudzimisie."
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

Rozdanie nagród i dyplomów oraz koncert laureatów odbędzie się w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich w czasie, kiedy przywrócona zostanie możliwość organizowania tego typu wydarzeń. Śledźcie zatem na bieżąco naszą stronę oraz media społecznościowe Mikry!
Laureaci zostaną również powiadomieni o wynikach telefonicznie lub mailowo.

Zatem łapcie telefony komórkowe, tablety, dyktafony i do dzieła!!! :D

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu:
regulamin konkursu wokalnego_nienudzimisie

Dom Kultury im. Jacka Lecha
01.04. - 11.05.2020

DOM KULTURY IM. JACKA LECHA

ul. Żywiecka 302, 43-310 Bielsko-Biała

(+48) 33 816 34 57, (+48) 571 229 437

mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Zawieszone zajęcia stałe oraz planowane imprezy w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich.
Internetowy konkurs plastyczno-fotograficzny #nienudzimisie
Rodzinne warsztaty plastyczne w barwach jesieni.