Dom Kultury im. Jacka Lecha

#NIENUDZIMISIE - AKCJA "DZIĘKUJEMY"

Podziękujmy wspólnie tym, którzy w obecnej sytuacji dbają o nasze zdrowie i pomagają nam normalnie funkcjonować w tej "innej" rzeczywistości.

Z Waszą pomocą chcemy wesprzeć tych, którzy w obecnej sytuacji są na pierwszej linii frontu - lekarzy, pielęgniarki, salowe, laborantów, policjantów, strażaków, wolontariuszy, ratowników medycznych, pracowników sklepów, farmaceutów, kurierów, i wielu, wielu innych.

Podziękujmy wspólnie za ich pracę. Przygotujcie kartkę, laurkę, grafikę lub inną formę podziękowań i wyślijcie nam na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl, a my przekażemy dalej drogą elektroniczną.
Przyłączcie się do naszej akcji "Dziękujemy", ponieważ tym gestem możemy zrobić tylko tyle, i aż tyle. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek. Możecie swoje pracę podpisać lub może być ona anonimowa. Szczególnie przed świętami będzie to wspierający gest.

Celem wzięcia udziału w wydarzeniu on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia:
Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Akcji "Dziękujemy".
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

Dom Kultury im. Jacka Lecha
01.06. - 30.06.2020

000-24:00