Dom Kultury im. Jacka Lecha

RODZINNE WARSZTATY WYKONYWANIA KARMNIKÓW - FOTORELACJA.

9 listopada br. wraz z Klubem Kreatywnego Inżyniera FloJaMo budowaliśmy w MIKRZE zimowe domki dla ptaków :)

W pierwszej części spotkania dowiedzieliśmy się m.in. jakie ptaki zimują w Polsce, a jakie odlatują do ciepłych krajów, czym różnią się budki lęgowe od karmników, itp. Następnie przystąpiliśmy do pracy. Uczestnicy warsztatów wykazali się niebywałą kreatywnością. Powstały cudowne, oraz jakże różnorodne karmniki, które zapewnią przetrwanie ptakom. Dzieci będą miały wspaniałą okazję, by podglądać pierzastych przyjaciół we własnoręcznie zrobionych karmnikach. Warsztaty przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Była to okazja do nawiązania rodzinnych relacji i spędzenia wspólnie wolnego czasu przy twórczej pracy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji współautorstwa Anny Małeckiej, Małgorzaty Langner i Agnieszki Kaweckiej na naszym facebookowym profilu:
www.facebook.com/swietlicawmikuszowicach/

Dom Kultury im. Jacka Lecha
09.11. - 09.11.2019

DOM KULTURY IM. JACKA LECHA

ul. Żywiecka 302, 43-310 Bielsko-Biała

(+48) 33 816 34 57, (+48) 571 229 437

mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Zajęcia w roku kulturalnym 2019/2020
15.09.2019
Koncert pieśni patriotycznych "Moja Ojczyzna"
Polsko-ukraińskie "Andrzejki po sąsiedzku"