PIKNIK STAROBIELSKI

DOM KULTURY W STARYM BIELSKU

PIKNIK STAROBIELSKI

.... wielkie święto Dzielnicy...

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców naszego miasta, w szczególności jego najstarszej dzielnicy na Piknik Starobielski. Impreza rozpocznie się 5 maja o godzinie 15 na terenach zielonych wokół plebani kościoła św. Stanisława. Atrakcji i niespodzianek dla wszystkich przybyłych nie zabraknie. Przygotowaliśmy występy artystyczne Dzieci z lokalnego Przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz Domu Kultury. Będą pokazy ZUMBY, Karate tradycyjnego oraz saksofonowy koncert Beskidzkiego Instytutu Jazzu.  Dla dzieci i najmłodszych mamy ciekawe gry, konkursy i zabawy, będzie można oczywiście stracić trochę energii na dmuchanym zamku oraz ściance wspinaczkowej. Ze specjalnymi pokazami przyjedzie dzielnicowa Jednostka Straży Pożarnej, (która przeprowadzi symulację akcji gaśniczej oraz zaprezentuje swoją Drużynę Młodzieżową) pojawi się również specjalistyczna karetka Pogotowia Ratunkowego. Naszymi specjalnymi Gośćmi będzie Zespół Regionalny Piasrzowianki,  natomiast atrakcją wieczoru będzie występ zespołu "SEKRET". Podczas majówki rozegrany zostanie również Turniej na Megapiłkarzykach o puchar Księdza Proboszcza.  W serwowanym menu, oprócz klasycznych potraw grillowych nie zabraknie tradycyjnego starobielskiego smalcu i lokalnej grochóweczki. Całość imprezy zakończy pokaz sztucznych ogni.

Dom Kultury w Starym Bielsku
2019-05-05