AKCJA LATO 2019 W STARYM BIELSKU

DOM KULTURY W STARYM BIELSKU

Akcja Lato 2019 w Starym Bielsku

....

Jak wakacje to zabawa, jak zabawa to tylko u nas : )

Oto planik jak to się bawić będziemy podczas Akcji Lato 2019

w Domu Kultury w Starym Bielsku w dniach: 15.07-19.07 oraz 22.07-26.07

(na prośbę Rodziców przebieg obu tygodni będzie podobny)

PONIEDZIAŁEK – zapoznanie uczestników z Regulaminem Akcji Lato oraz z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w czasie wypoczynku, gry i zabawy integracyjne,  wyjście do kina Helios, wyjście na lody, powrót na obiad.

WTOREK - spotkanie z Strażnikami Miejskimi  - prelekcja pt. „Bezpieczne Wakacje”,  wyjazd do Miasteczka Ruchu Drogowego, zapoznanie z zasadami ruchu drogowego animacje na świeżym powietrzu, zabawy i  wyścigi na gokartach i hulajnogach, powrót na obiad.

ŚRODA - konkurs plastyczny,  wyjazd do parku rozrywki Twinpigs w Żorach - korzystanie z uroków i atrakcji parku powrót na obiad

CZWARTEK  - zapoznanie uczestników  z zasadami bezpiecznego pobytu nad wodą,  wyjazd autokarem na kryte kąpielisko w Goczałkowicach (lub na żwirownie do Kaniowa – jak będzie piękna pogoda)

PIĄTEK –wyjazd do Mikro Centrum Nauki w Świnnej, w drodze powrotnej zwiedzanie mini zoo oraz  parku żywieckiego, podsumowanie Akcji Lato

Dom Kultury w Starym Bielsku