Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
S.Bielsko
Wapienica
Włókniarz
B&B
Dom Kultury w Wapienicy

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "NA TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK"

Wyniki konkursu plastycznego "NA TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK", który został zorganizowany przez Dom Kultury w Wapienicy.

Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, dotyczącej przedstawienia ulubionych bohaterów bielskich kreskówek wyprodukowanych w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury w składzie: Pani Małgorzata Motyka-Madej – artysta plastyk, kierownik Domu Kultury w Olszówce, Pani Alina Chałupniak-Bednarska - instruktor plastyki, pracownik Domu Kultury w Wapienicy, Pani Paulina Żak- plastyk, grafik w Domu Kultury w Wapienicy, oceniło 90 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych i nagrodziło 18 prac oraz przyznało Grand Prix konkursu.
Grand Prix- Colleen Hampel, Szkoła Podstawowa nr 22 w Bielsku-Białej
Kategoria I -przedszkola oraz klasy „0”
I miejsce -Weronika Gródek, Przedszkole nr 44
w Bielsku-Białej
I miejsce -Oliwia Holisz, Przedszkole Publiczne w Wilkowicach
II miejsce – Wojciech Piskorz, Przedszkole nr 41
w Bielsku-Białej
II miejsce- Wojciech Żemła, Przedszkole nr 4 w Bielsku-Białej
III miejsce -Mateusz Guzowski, Przedszkole nr 36
w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Paweł Brąblik Przedszkole nr 6 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Wiktor Sędziak Przedszkole nr 43
w Bielsku-Białej
Kategoria II - klasy od I do III
I miejsce- Tymoteusz Czyż, Szkoła Muzyczna im. S.Moniuszki w Bielsku -Białej
II miejsce -Maja Walczak, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 1 w Bielsku-Białej
II miejsce -Emilia Kozieł, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Buczkowicach
III miejsce -Justyna Trząska, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa ”Europejczyk w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Emilia Żemła Szkoła Podstawowa nr 13
w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Natalia Jakubas Szkoła Podstawowa nr 25
w Bielsku-Białej
Kategoria III – klasy od IV do VIII
I miejsce – Jowita Fąfara, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 1 w Bielsku-Białej
II miejsce- Aleksander Sędziak, Szkoła Podstawowa nr 20
w Bielsku-Białej
III miejsce -Gida Wasilewska, Szkoła Podstawowa nr 25
w Bielsku-Białej
wyróżnienie – Weronika Popek, Szkoła Podstawowa nr 25
w Bielsku-Białej
wyróżnienie – Weronika Andruszkiewicz, Szkoła Podstawowa Oxford w Bielsku-Białej
Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom prac plastycznych i pomysłowość uczestników konkursu.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy !!! Zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do Domu Kultury w Wapienicy od dnia 03.06.2020 r. /środa/ w godz. od 9. 00 do 16.00 (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 33 818-41-48). Nagrody rzeczowe, i dyplomy ufundował Miejski Dom Kultury, Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bielska - Białej Pan Piotr Ryszka.

Jeszcze raz gratulujemy laureatom!!!

 


Dom Kultury w Wapienicy
Drukuj
01.06. - 09.06.2020

9.00

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała

(+48) 33 818 41 48 , (+48) 511 358 553

wapienica@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Zapisy na zajęcia artystyczne na nowy rok szkolny 2019/2020 w DK w Wapienicy

15.09.2019
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

WARSZTATY ARTYSTYCZNE w ramach Akcji Lato 2020

Dom Kultury Włókniarzy
06.07-17.07.2020

WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE W KAMIENICY W RAMACH AKCJI LATO

Dom Kultury w Kamienicy
15.06-17.07.2020

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ONLINE ZAKOLEGUJ SIĘ Z KOLAŻEM

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
30.06-19.07.2020

Warsztaty artystyczne w ramach Akcji Lato 2020

Dom Kultury w Komorowicach
15.06-24.07.2020

Letnie Warsztaty Artystyczne w Hałcnowie

Dom Kultury w Hałcnowie
06.07-24.07.2020

Galeria nagrodzonych obrazów XXVI Oólnopolskiego Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka

Dom Kultury Włókniarzy
04.06-31.07.2020

WYNIKI KONKURSU "RODZINNA KREATYWNOŚĆ - ROBIENIE CZEGOŚ, CZEGOŚ PLASTYCZNEGO"

Dom Kultury Włókniarzy
26.06-31.07.2020

Wakacyjne Warsztaty w DK Lipnik

Dom Kultury w Lipniku
15.06-31.07.2020

Rodzinna ceramika w Mikrze od września

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
02.07-31.07.2020

Rytmika i taniec w Mikrze

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
03.07-02.08.2020

"Akcja Lato", czyli Wakacyjne Warsztaty Artystyczne w MIKRZE

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
27.07-07.08.2020

Dom Kultury w Kamienicy przyjmuje zapisy do Dziecięcej Grupy Twórczej PLASTUSIE

Dom Kultury w Kamienicy
30.04-30.08.2020

Koncert pamięci Anny Jantar - Radość najpiękniejszych lat

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
26.09-26.09.2020

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.04-30.09.2020

XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020

Dom Kultury Włókniarzy
30.09-30.09.2020

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
NAKRĘTKOWA GÓRA 2019 -VII edycja akcji społecznej
Dom Kultury w Olszówce
KOPERTA ŻYCIA dla seniorów
Dom Kultury w Olszówce
KSIĄŻKA W PODRÓŻY
Dom Kultury w Olszówce
Koło Ratownika - bezpłatne zajęcia w Mikrze!
Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
NASZE PROJEKTY, GRANTY, DOTACJE

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.04-30.09.2020

INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY - GRANT DLA KUBISZÓWKI

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
20.04-30.09.2020

EtnoPolska 2020

Dom Kultury Włókniarzy
17.04-15.10.2020

BB DLA DZIECI W SIECI!

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
15.05-31.10.2020

Mozaika BB - nasz świat wartości

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
01.07-31.10.2020

KONKURSY I FESTIWALE

MDK
MDK
MDK
MDK
MDK