Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
S.Bielsko
Wapienica
Włókniarz
B&B
Dom Kultury Włókniarzy

BOHÚŇOVA PALETA - LISTA NAGRODZONYCH

Polskie nagrody w BOHÚŇOVEJ PALECIE 2019

Lista nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym BOHÚŇOVA PALETA 2019

 

MALARSTWO

Złote pasmo

Wiktoria Wolniaczyk    9  l.        SP nr 30, Dąbrowa Górnicza

Małgorzata Dziakowicz  8  l.      SSP Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

 

Srebrne pasmo

Zofia Kaźmierska  5  l.             Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

Milena Kania  9  l.                    MDK, Pracownia Plastyczna ,, Creatio´´, Rybnik

 

Brązowe pasmo

Łucja Pomaskow   7 l.             Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

Zofia Deręgowska  7 l.            Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

Gabriel Bylicki   3  l.                Przedszkole nr 2, Bielsko-Biała

Iga Mosiołek-Kuś  7 l.             Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

Mikołaj Goryczka 10  l.            Grupa Artystyczna Tęcza, Muzeum Z. K. Szatkowskiej, Górki Wielkie

 

Wyróżnienie

Karol Lubszczyk  8 l.             MDK, Pracownia Plastyczna ,, Creatio´´, Rybnik

Pola Mazelanik   6 l.               Pałac Młodzieży, Katowice

 

GRAFIKA

 

Złote pasmo

Maciej Kos  12  l.                 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II,  Dobkowice

Kinga Nowak  18 l.               MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

Wiktoria Porembska  16 l.     Państwowe Ognisko Plastyczne, Rydułtowy

Magda Rudnik  11  l.            Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Będzin

Julia Szreder   19 l.              MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

 

Srebrne pasmo

Dominika Gorczyca  15 l.      MDK Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

Natan Kruczyński  10 l.        Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Będzin

 

Brązowe pasmo

Kinga Nowak  18  l.             MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

 

Wyróżnienie

Weronika Thomas   15 l.     Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

Julia Janota   12 l.              Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Będzin

 

RYSUNEK

 

Złote pasmo

Emilia Łaszczyk   10  l.       Dom Kultury, Hałcnów

 

Srebrne pasmo

Magdalena Jasińska  17  l.   Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Będzin

Antonina Popławska     7  l.  MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik

 

Brązowe pasmo

Julia Woch    9 l.                 Dom Kultury, Hałcnów

 

TECHNIKI KOMBINOWANE

 

Wyróżnienie

Jaśmina Chraścina   6 l.                Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi, Cieszyn

 

PRACE PRZESTRZENNE

 

Złote pasmo

Szymon Gaweł                           Dom Kultury Włókniarzy, Pracownia ceramiki Bielsko-Biała

 

Srebrne pasmo

Mateusz Guzowski     6 l.           DK Olszówka, Pracownia ceramiki, Bielsko-Biała

Alina Rosner             7  l.          DK Olszówka, Pracownia ceramiki, Bielsko-Biała

 

Wyróżnienie   

Antonina Zemanek    7  l.         DK Olszówka, Pracownia ceramiki, Bielsko-Biała

Kora Gradowska       8  l.         DK Olszówka, Pracownia ceramiki, Bielsko-Biała

 

 


Dom Kultury Włókniarzy
Drukuj
26.06. - 23.08.2019

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 7.11.2019 r. o godz. 14.oo w Sali Wystawowej Domu Kultury Włókniarzy przy ul. 1 Maja 12.

Wstęp wolny.

Zapraszamy.

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 56 93

wlokniarz@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Wystawa fotografii

19.09.2019
65 lat Zespołu Pieśni i Tańca BESKID

25.10.2019
11 Integracyjne Spotkania Muzyczne

28.11.2019
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

WARSZTATY ARTYSTYCZNE w ramach Akcji Lato 2020

Dom Kultury Włókniarzy
06.07-17.07.2020

WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE W KAMIENICY W RAMACH AKCJI LATO

Dom Kultury w Kamienicy
15.06-17.07.2020

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ONLINE ZAKOLEGUJ SIĘ Z KOLAŻEM

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
30.06-19.07.2020

Warsztaty artystyczne w ramach Akcji Lato 2020

Dom Kultury w Komorowicach
15.06-24.07.2020

Letnie Warsztaty Artystyczne w Hałcnowie

Dom Kultury w Hałcnowie
06.07-24.07.2020

Galeria nagrodzonych obrazów XXVI Oólnopolskiego Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka

Dom Kultury Włókniarzy
04.06-31.07.2020

WYNIKI KONKURSU "RODZINNA KREATYWNOŚĆ - ROBIENIE CZEGOŚ, CZEGOŚ PLASTYCZNEGO"

Dom Kultury Włókniarzy
26.06-31.07.2020

Wakacyjne Warsztaty w DK Lipnik

Dom Kultury w Lipniku
15.06-31.07.2020

Rodzinna ceramika w Mikrze od września

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
02.07-31.07.2020

Rytmika i taniec w Mikrze

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
03.07-02.08.2020

"Akcja Lato", czyli Wakacyjne Warsztaty Artystyczne w MIKRZE

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
27.07-07.08.2020

Dom Kultury w Kamienicy przyjmuje zapisy do Dziecięcej Grupy Twórczej PLASTUSIE

Dom Kultury w Kamienicy
30.04-30.08.2020

Koncert pamięci Anny Jantar - Radość najpiękniejszych lat

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
26.09-26.09.2020

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.04-30.09.2020

XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta 2020

Dom Kultury Włókniarzy
30.09-30.09.2020

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
NAKRĘTKOWA GÓRA 2019 -VII edycja akcji społecznej
Dom Kultury w Olszówce
KOPERTA ŻYCIA dla seniorów
Dom Kultury w Olszówce
KSIĄŻKA W PODRÓŻY
Dom Kultury w Olszówce
Koło Ratownika - bezpłatne zajęcia w Mikrze!
Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
NASZE PROJEKTY, GRANTY, DOTACJE

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.04-30.09.2020

INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY - GRANT DLA KUBISZÓWKI

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
20.04-30.09.2020

EtnoPolska 2020

Dom Kultury Włókniarzy
17.04-15.10.2020

BB DLA DZIECI W SIECI!

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
15.05-31.10.2020

Mozaika BB - nasz świat wartości

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
01.07-31.10.2020

KONKURSY I FESTIWALE

MDK
MDK
MDK
MDK
MDK