IX SPOTKANIA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM 'POUR LES PASSIONNES' - PRZENIESIONE NA PAŹDZIERNIK 2020

Zapraszamy na IX edycję spotkań z językiem francuskim, która odbędzie się 24 kwietnia 2020r. w Domu Kultury Włókniarzy. W programie konkurs oraz wrasztaty dla nauczycieli i uczniów.

AKTUALIZACJA:

IX edycja Spotkań z Językiem Francuskim zostaje przeniesiona na październik 2020r.

Celem imprezy jest integracja pasjonatów języka francuskiego, prezentacja umiejętności językowych i wokalnych, motywowanie do praktycznego wykorzystania znajomości języka oraz zachęcenie nauczycieli do poszukiwania nowych metod nauczania. Na Spotkania z Językiem Francuskim składa się część konkursowa oraz dydaktyczna. W części konkursowej uczestnicy mogą zaprezentować się w wypowiedzi ustnej lub w piosence francuskiej, a w części dydaktycznej przewidziano warsztaty.

Impreza w formie konkursu i warsztatów od kilku lat przybliża mieszkańcom naszego miasta
i okolic język francuski.

Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgłoszenia dostępne już wkrótce.

24.04. - 24.04.2020

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY