"WSPÓŁISTNIENIE". POLSKO-WĘGIERSKIE SPOTKANIA FOTOGRAFICZNE - WYSTAWA ZBIOROWA

Witajcie!
Już 4 września 2020 r. (piątek) o godz. 18:00 zapraszamy Was na wernisaż kolejnej ciekawej wystawy w Galerii Fotografii B&B. Wystawę będzie można obejrzeć do 29 września 2020 r.
Zapraszamy :)

Wystawa podsumowuje warsztaty fotograficzne, które łączyły doświadczonych węgierskich i polskich artystów z młodymi twórcami, pragnącymi zrealizować swój projekt fotograficzny w międzynarodowym gronie.

Podczas serii intensywnych warsztatów uczestnicy doskonalili swoje umiejętności z obszaru fotografii oraz edukacji wizualnej, nawiązywali nowe przyjaźnie, realizowali autorskie wizje artystyczne w konfrontacji z mistrzami fotografii, a przede wszystkim dzielili się doświadczeniami i twórczo inspirowali.

Warsztaty miały zróżnicowaną formę: wykładów połączonych z pokazem zdjęć, zajęć praktycznych, sesji coachingowych oraz indywidualnych konsultacji z zaproszonymi artystami.

Mamy nadzieję, że projekt „Współistnienie” na stałe zasieje w sercach publiczności miłość do fotografii i polsko-węgierską przyjaźń, a prezentowani twórcy jeszcze nie raz zagoszczą na polskich i węgierskich ekspozycjach.

04.09. - 29.09.2020

Galeria czynna od wtorku do poniedziałku 10.00 - 18.00, sobota 9.00 - 15.00