ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

KONCERT GALOWY XVIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK- DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

KONCERT GALOWY XVIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK- DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

 

 

 

 

 

W Hałcnowskim Domu Kultury 18 grudnia 2017 zorganizowano
XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek
w którym zaprezentowało się 390 uczestników.

 

14 stycznia 2018 o godz. 15.00  serdecznie zapraszamy na

KONCERT GALOWY

 XVIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

LAUREACI XVIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

Kategoria: dzieci w wieku przedszkolnym – soliści ,
zespoły wokalne

  1. Natalia Kulka – Siemianowickie Centrum Kultury

  2. Katarzyna Wojtulska – Siemianowickie Centrum Kultury

  3. Kornelia Chrobak – Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

  4. Zespół „SZAFIREK” - Przedszkole nr 43

  5. Zespół „SIÓDEMECZKA” - Przedszkole nr 43

  6. Zespół Wokalny „Włóczykije” - Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży

  7. Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Iskierki” - Ośrodek Kultury w Brzeszczach

    Kategoria: uczniowie szkoły podstawowej klas I – IV – soliści , duety, zespoły wokalne

  8. Antonina Kraszewska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Cieszynie

  9. Julia Michałowska – Szkoła Podstawowa nr 28

  10. Anna Talik, Julia Michałowska – Szkoła Podstawowa nr 28

  11. Zespół klasy IV C – Szkoła Podstawowa nr 28

  12. Oliwier Błasiak - Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Włóczykije”

  13. Izabela Janowicz – Miejski Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie

  14. Izabela Janowicz, Hanna Solarczyk - Miejski Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie

Kategoria: uczniowie szkoły podstawowej klas V – VII – soliści, zespoły wokalne

  1. Hanna Solarczyk - Miejski Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie

  2. Karina Skwarczyńska

  3. Jagoda Rataj – Społeczne Towarzystwo Edukacyjne „OMEGA” w Katowicach

  4. Jakub Matejczuk – Szkoła Podstawowa w Dębowcu

  5. Aleksandra Bielewicz – Szkoła Podstawowa nr 28

  6. Zespół klasy V B – Szkoła Podstawowa nr 28

Kategoria: młodzież szkół gimnazjalnych – soliści, zespoły wokalne

  1. Nina Kumorek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrej

  2. Honorata Małys - Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

  3. Zespół Wokalny „WWW” - Zespół Szkół Ogólnokształcących Zgromadzenia Córek Bożej Miłości

  4. Magdalena Kalabińska – Osiedlowe Centrum „PEGAZ”

Kategoria: młodzież szkół licealnych – soliści

  1. Oliwia Lach – LO nr 4 w Bielsku-Białej

  2. Marcela Kanik – I LO im. M. Kopernika

  3. Agnieszka Bąk – z akompaniamentem - Zespół Szkół Ogólnokształcących
    Zgromadzenia Córek Bożej Miłości

  4. Zuzanna Krupa – Siemianowickie Centrum Kultury

 

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Hałcnowie
ul. S.M.Szewczyk 1
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 816 23 28; e-mail: halcnow@mdk.bielsko.pl
Termin:  2018-01-14