ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Wydarzenia

Otwarcie wystawy pokonkursowej Bohúňova Paleta 2018.

Otwarcie wystawy pokonkursowej Bohúňova Paleta 2018.

 

 

 

Otwarcie wystawy

połączonej z ogłoszeniem wyników i wręczeniem dyplomów oraz nagród laureatom odbędzie się

w Galerii Domu Kultury Włókniarzy

 

08.11.2018 o godz. 13.00

Zapraszamy !!!

 

 

Lista nagrodzonych w Konkursie Plastycznym

Bohúňova Paleta 2018

 

 

Główna nagroda

Filip Glodny, 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury, PP "Creatio", Rybnik

 

RYSUNEK

Złote pasmo:

Maksymilian Fojcik 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Franciszek Lubszczyk 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Julia Borek 15 l. Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej

Nicola Rajda 17 l. Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej

 

Srebrne pasmo:

Karolina Knapik 15 l. Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej

 

Brązowe pasmo:

Filip Machaj 7 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Zosia Lepicka 8 l. Młodzieżowy Dom Kultury, PP „Creatio“, Rybnik

 

Wyróżnienie:

Elżbieta Cnota 7 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Michalina Wawak 13 l. DK im. W. Kubisz, Bielsko – Biała

Emilia Łaszczyk 11 l. Dom Kultury w Hałcnowie, Bielsko – Biała

Kacper Frelich 12 l. PP Kameleon, MDK Rybnik

Wiktoria Kowolik 9 l. PP Kontrasty, MDK Rybnik

Julia Toman 8 l. PP Kontrasty, MDK Rybnik

Karol Lubszczyk 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury, PP „Creatio“, Rybnik

 

MALARSTWO

Złote pasmo:

Natalia Michalska 8 l. DK im. Wiktorii Kubisz, Bielsko – Biała

Ivo Aszkiełowicz 8 l. Muzeum ZKS, Górki Wielkie

Dominika Giec 8 l. Muzeum ZKS, Górki Wielkie

Martyna Stajer 10 l. Siemianowickie Centrum Kultury, Siemianowice Śląskie

Anna Śliwa 8 l. Siemianowickie Centrum Kultury, Siemianowice Śląskie

Aleksandra Stoińska 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Kielce

 

Srebrne pasmo:

Antosia Rudawiec 4 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Adam Przybylski 8 l. Społeczna Szkoła Podstawowa, Gorzów Wielkopolski

Małgorzata Zaborowska 8 l. Społeczna Szkoła Podstawowa, Gorzów Wielkopolski

Anna Stańco 10 l. Muzeum ZKS, Górki Wielkie

Bartłomiej Harnasz 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Tomasz Kuś 8 l. Muzeum ZKS, Górki Wielkie

Marcel Bafia 5 l. Przedszkole Niepubliczne ZSS, Nowy Targ

Magdalena Stefan, 14 l. Szkoła Podstawowa, Czerwionka-Leszczyny

Michał Hendzel 21 l. ZSS, Bielsko – Biała

Zuzanna Lewandowska 10 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Marcelina Salamon 6 l. Miejski Dom Kultury, Myszków

 

Brązowe pasmo:

Wiktoria Wiśniewska 9 l. SSP Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

Nadia Fedunków 14 l. Siemianowickie Centrum Kultury, Siemianowice Śląskie

Anna Wiszczor 7 l. Muzeum Z. K. Szatkowskiej, Górki Wielkie

Rozalia Marcisz 6 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Mikołaj Goryczka 9 l. Muzeum Z. K. Szatkowskiej, Górki Wielkie

Julia Jaśkowiec 11 l. SP Nr 25, Bielsko – Biała

Bartosz Pałka 7 l. SP Nr 8, Czerwionka – Leszczyny

Adam Oset 4 l. PN „Pałacyk“, Katowice

Jendrek Nenko 6 l. PN Zgromadzenia Sióstr Serafitek, Nowy Targ

Oliwia Wojciak 5 l. Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ

Magdalena Połowczyk 6 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Maja Chodorowska 9 l. DK Włókniarzy, Bielsko – Biała

Magdalena Budnik 8 l. PP „Na winklu“ przy SCK, Siemianowice Śląskie

Małgorzata Skorupa 6 l. PP „Na winklu“ przy SCK, Siemianowice Śląskie

Maja Kładzkowska 10 l. DK Kubiszówka, Bielsko – Biała

Antoni Kolanko 5 l. Pałac Młodzieży, Katowice

 

Wyróżnienie:

Maria Księżak 7 l. SSP Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

Rozalia Marcisz 6 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Sandra Ząbczyńska, 6 l. Pałac Młodzieży, Katowice

Wiktor Maksymiak 7 l. SSP Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

Aleksander Pokorski 7 l. Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

Nina Olejarz 5 l. PN Zgromadzenia Sióstr Serafitek, Nowy Targ

Zosia Lepicka 8 l. MDK, Pracownia Plastyczna „Creatio“, Rybnik

Bartosz Kwiatkowski 5 l. Miejski Dom Kultury, Myszków

Ewa Buszka 13 l. Szkoła Podstawowa Nr 6, Czerwionka – Leszczyny

Oliwia Niedziela 13 l. POPP, Czerwionka – Leszczyny

Zofia Książek 8 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Pola Kupiec 5 l. Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko – Biała

Maja Grzegorczyk 9 l. Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ

Laura Biernat 5 l. Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko – Biała

Lena Fornal 5 l. Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko – Biała

Natalia Kępys 4 l. Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko – Biała

Eliza Fręchowicz 4 l. Dom Kultury Włókniarzy, Bielsko – Biała

Borys Tabaka 9 l. PP „Na winklu“ przy SCK, Siemianowice Śląskie

 

GRAFIKA

Złote pasmo:

Anna Gołąb 15 l. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Będzin

Zuzanna Gołębiowska 19 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Miron Mosurek 14 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Szymon Kubik 12 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Michał Kubiczek 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Wojtek Smołka 15 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Brązowe pasmo:

Julia Szreder 18 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Angelika Kulig 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Kinga Nowak 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Marlena Kostrzewa 18 l. Pracownia Plastyczna GiR-a, Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Roksana Widawska 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Paulina Janik 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Joanna Ratman 16 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Miron Mosurek 14 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Ewelina Noszczyk 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Julia Sobiecka 16 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Antoni Litera 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

 

Wyróżnienie:

Kamila Szymonowicz 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Zofia Kaplik 10 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Pola Wróbel 15 l. Zespół Szkoł Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Olimpia Lorens 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Julia Gudwańska 17 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Helena Duda 16 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Maria Wolna 17 l. Państwowe Ognisko Plastyczne, Rydułtowy

Oliwia Brzeska 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Natalia Śrutek 8 l. Pałac Młodzieży w Katowicach

Kamila Szymonowicz 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Dagmara Reroń 17 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Emila Augustyniak 16 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Emanuel Schabowski 18 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Angelika Witek 19 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Zofia Wałach 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

Monika Kocur 13 l. Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku – pracownia GiR-a

Milena Maciończyk 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury – pracownia Creatio, Rybnik

 

TECHNIKA KOMBINOWANA

Srebrne pasmo:

Jan Tengler 8 l. Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej, Górki Wielkie

 

Brązowe pasmo:

Antonina Skiba 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Martyna Zakrzewska 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik

Jacek Bożek 8 l. Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej, Górki Wielkie

 

Wyróżnienie:

Julia Surma 9 l. Miejski Dom Kultury, Myszków

Weronika Liberek 16 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Agata Borek 14 l. Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza

Maksymilian Hanzel 6 l. Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi, Cieszyn

Amelia Sidorska 5 l. Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi, Cieszyn

Wojciech Gawłowski 6 l. Niepubliczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi, Cieszyn

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.bielsko.pl
Termin:  2018-11-08 - 2018-11-30
Godzina: 13:00:00