ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

PROTOKÓŁ z testu historycznego - UROCZYSTA WIECZORNICA  z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KomorowicachPROTOKÓŁ

PROTOKÓŁ z testu historycznego - UROCZYSTA WIECZORNICA z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KomorowicachPROTOKÓŁ

 

 

 

 

UROCZYSTA WIECZORNICA

  z okazji

100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W programie wystąpiły

zespoły działąjące w placówce

oraz uroczyście ogłoszono wyniki testu historycznego

dla uczniów szkół podstawowych.

 

PROTOKÓŁ TESTU HISTORYCZNEGO

 

W teście wzięło udział 104 uczniów ze Szkół Podstawowych Bielska Białej,

Czechowic Dziedzic i okolic, z klas V , VI i VII.

Młodzież pracowała w grupach dwuosobowych.

 

Jury w składzie :

 

 

 

 

1. Agnieszka Gawlik – Przewodnicząca Jury, pedagog, wykładowca akademicki

2. Anna Zątek – z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 293.

3. Barbara Marcinkiewicz – sekretarz jury , instruktor w Komorowicach

 

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

klasy V, klasy VI, klasy VII, oraz klasy V rozwiązujące 2 testy.

 

Wyniki klas V

I miejsce Nicola Figna, Seweryn Szlósarczyk kl. V e SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Paweł Kuglarz, Mateusz Sporek kl. V g SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Szymon Michalec, Paweł Stańczak kl. V a SP nr 5 Czechowice Dziedzice

III miejsce Kacper Raś, Dawid Wiśniowski kl. V d SP nr 5 Czechowice Dziedzice

 

Wyniki klas VI

I miejsce Szymon Kot, Maksymilian Łobarzewski kl. VI b SP nr 5 Czechowice Dziedzice

II miejsce Wiktor Plewa, Grzegorz Kasperek kl. VI c SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Aneta Sapeta, Weronika Gawęda kl. VI e SP nr 29 Bielsko-Biała

III miejsce Martyna Hajost, Julia Flos kl. VI a SP nr 29 Bielsko-Biała

 

Wyniki klas VII

I miejsce Robert Ćwiertnia, Robert Bodzek kl. VII a SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Bartłomiej Stępień, Patryk Lada kl. VII b SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Maja Flisek, Aleksandra Wiewióra kl. VII d SP nr 29 Bielsko-Biała

III miejsce Angelika Mędrala, Melania Ciurla kl. VII c SP nr 29 Bielsko-Biała

 

Wyniki klas V z dodatkowym (nieobowiązkowym) testem

I miejsce Nicola Figna, Seweryn Szlósarczyk kl. V e SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Paweł Kuglarz, Mateusz Sporek kl. V g SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Kacper Raś, Dawid Wiśniowski kl. V d SP nr 5 Czechowice Dziedzice

III miejsce Szymon Michalec, Paweł Stańczak kl. Va SP nr 5 Czechowice Dziedzice

 

Wyróżnienie ( pracował samodzielnie )

Krzysztof Kotarba kl. VI b z SP 29 Bielsko-Biała

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury
w Komorowicach

ul. Olimpijska 16
43-346 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.bielsko.pl
Termin:  2018-11-07

Galeria