ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

PROTOKÓŁ i FOTORELACJA - V edycja Konkursu Tanecznego KARNAWAŁOWE DUETY

PROTOKÓŁ i FOTORELACJA - V edycja Konkursu Tanecznego KARNAWAŁOWE DUETY

 

 

MAŁY JUBILEUSZ

V edycja Konkursu Tanecznego

" KARNAWAŁOWE DUETY "

9 lutego 2019r.

PROTOKÓŁ

V Edycji Konkursu ”KARNAWAŁOWE DUETY”

organizowanego przez DK Komorowice w dniu 09.02.2019 r

 

W konkursie wzięło udział 61 duetów w różnym wieku,w różnych stylach tanecznych.

Konkurs rozgrywany był w czterech kategoriach tanecznych:

Kategoria I Taniec Towarzyski

Kategoria II hip-hop, dancehall

Kategoria III Taniec współczesny, jazz

Kategoria IV pole dance

Każdą kategorię taneczną podzielono na kategorie wiekowe:

Kategoria I Szkoły Podstawowe klasy I-III

Kategoria II Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

Kategoria III klasy VII,VIII i Gimnazjum

Kategoria IV Szkoły Średnie

Kategoria V Dorośli

Jury w składzie :

Szymon Bożek- tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S, instruktor,

właściciel Szkoły Tańca Studio Tańca PASSO - Przewodniczący Jury

Ewelina Kasperek - Szymik - choreograf, instruktor tańca , tancerz, szkoliła się w wielu bardzo

prestiżowych szkołach tanecznych w Polsce i za granicą

Małgorzata Tracz – dyplomowany choreograf, instruktor tańca, prowadzi własną

formacja tańca MAD MOVES , która osiąga sukcesy na konkursach

ogólnopolskich i międzynarodowych


przyznało następujące miejsca i wyróżnienia :

 

Nagroda Dyrektora

Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej

Karolina Mikołajec

Magdalena Szweter

Dom Kultury w Rybniku

Monika Floryszak

 

TANIEC TOWARZYSKI

Kategoria II Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

I MIEJSCE

Filip Drąg

Olga Popadiuk

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

II MIEJSCE

Jakub Drąg

Ola Gajny

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

III MIEJSCE

Nikodem Włodarczyk

Wiktoria Homenda

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

Kategoria III klasy VII,VIII i Gimnazjum

I MIEJSCE

Konrad Mikołajczyk

Maja Faroń

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

II MIEJSCE

Bartosz Cierlicki

Paulina Gajny

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

III MIEJSCE

Paweł Pecyna

Wiktoria Karwat

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Popadiuk

 

HIP-HOP, DANCEHALL

Kategoria II Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

I MIEJSCE

Nadia Wróbel

Aniela Dudek

Dom Kultury Włókniarzy

Gosia Tracz

II MIEJSCE

Zuzanna Krzyżanowska

Marika Sowa

Studio Tańca PASSO – CIESZYN

III MIEJSCE

Zuzanna Śledź

Natalia Talik

Szkoła Tańca i Ruchu DANCE4 YOU

Żywiec

Kategoria III klasy VII,VIII i Gimnazjum

I MIEJSCE

Zuzanna Jura

Kinga Wróbel

Szkoła Tańca i Ruchu

DANCE 4 YOU Żywiec

Kategoria Szkoły Średnie

I MIEJSCE

Wiktoria Augustyn

Roksana Węglińska

UNIQ STEPS

Dom Kultury Włókniarzy

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY, JAZZ

Kategoria I Szkoły Podstawowe klasy I-III

I MIEJSCE

Rita Soboń

Natalia Chomczyńska

Dom Kultury im. W.Kubisz

Sabina Gwizdała

II MIEJSCE

Julia Konstanty

Emilia Konstanty

Żywiec

instruktor Ewa Bąk

III MIEJSCE

Natalia Górny

Zofia Kubala

Dom Kultury Włókniarzy

Joanna Herzyk

Kategoria II Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

I MIEJSCE

Marta Kupczak

Hania Jafernik

Dom Kultury im. W.Kubisz

Sabina Gwizdała

oraz

I MIEJSCE

Lena Rogowska

Zuzanna Gielmuda

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Katarzyna Bator

II MIEJSCE

Zuzanna Kostka

Aleksandra Ruśniak

Dom Kultury im. W.Kubisz

Sabina Gwizdała

III MIEJSCE

Oliwia Wojciechowska

Alicja Rdest

Dom Kultury Olszówka

Sabina Gwizdała

oraz

III MIEJSCE

Patrycja Drzyżdżyk

Vanessa Piekiełko

Dom Kultury Komorowice

Ewelina Kasperek - Szymik

Kategoria III klasy VII,VIII i Gimnazjum

I MIEJSCE

Sonia Olejnik

Piotr Wawrzynek

Dom Kultury w Rybniku

Monika Floryszak

II MIEJSCE

Hanna Jafernik

Ada Brzeźny

DK im.W.Kubisz

Sabina Gwizdała

III MIEJSCE

Inez Stefańska

Weronika Balas

Świetlica w Mikuszowicach

Daria Drabska

Kategoria IV Szkoły Średnie

I MIEJSCE

Marzena Biesok

Julia Staszek

DK im.W.Kubisz

Sabina Gwizdała

II MIEJSCE

Sonia Baron

Julia Sykuła

Prywatna Szkoła Baletowa

Bielsko-Biała

oraz

II MIEJSCE

Marta Piwowarczyk

Nina Wigezzi

Studio Tańca PASSO – Cieszyn

Kategoria V Dorośli

I MIEJSCE

Klaudia Gorasdza

Agnieszka Gorasdza

Miejski Dom Kultury w Rybniku


II MIEJSCE

Sonia Baron

Martyna Wiśniewska

Bielsko-Biała

II MIEJSCE

Emilia Juraszek

Olga Juraszek

DK im.W.KUBISZ

Sabina Gwizdała

 

POLE DANCE

Kategoria III klasy VII,VIII i Gimnazjum

I MIEJSCE

Emilia Kamińska

Amelia Jarczyk

Cubana Pole Dance Studio

instruktor Katarzyna Bator

Kategoria IV Szkoły Średnie

I MIEJSCE

Sonia Baron

Lena Rogowska

Cubana Pole Dance Studio

instruktor Katarzyna Bator

Kategoria V Dorośli

I MIEJSCE

Aleksandra Gadocha

Anna Górniak

Cubana Pole Dance Studio

Katarzyna Bator


Nagroda

OSOBOWOŚĆ SCENICZNA

dla

Kariny Wawak

Szkoła Tańca CUBANA Bielsko-Biała

 

WYRÓŻNIENIE

Justyna Bigos i Oliwia Kurcius DK Komorowice Monika Łabuz

Julia Komar i Wiktoria Iskierka DK Włókniarzy Joanna Herzyk

Amelia Pitry i Pola Rakowska-Sissuh Pszczyńskie Centrum Kultury Iwona Tchórzewska

Maja Byrtus i Nicola Sornat Studio Tańca PASSO-Cieszyn

 Aleksandra Gros i Małgorzata Miodońska Dance 4 You-Szkoła Tańca Żywiec, Ewa Bąk

 

 

 

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury
w Komorowicach

ul. Olimpijska 16
43-346 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.bielsko.pl
Termin:  2019-02-09

Galeria












































Do pobrania / Multimedia

REGULAMIN
Pobierz
KARTA ZGŁOSZENIA
Pobierz