ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

PROTOKÓŁ - Konkursu - OZDOBY ŚWIĄTECZNE - w DK w Komorowicach

PROTOKÓŁ - Konkursu - OZDOBY ŚWIĄTECZNE - w DK w Komorowicach

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

na ozdoby świąteczne

 

Rozdanie dyplomów i nagród

22 grudnia 2018 r. godzina 15:00

podczas

Komorowickiego Jarmarku Świątecznego

na Placu Niemczyka.

Bardzo proszę wszystkie osoby nagrodzone 

( rodziców lub prawnych opiekunów ) 

o kontakt z placówką jeszcze przed Jarmarkiem

( od 18.12-21.12 w godzinach od 8:00-19:00).

Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej

dzieci i młodzieży

oraz rozwijanie zdolności manualnych

 

 

PROTOKÓŁ

 

Konkursu plastycznego „Ozdoby świąteczne”

organizowanego przez DK Komorowice w dniu 7.12.2018 r.

Na Konkurs przysłano 83 prace.

Łącznie wzięło w nim udział ponad 100 dzieci i młodzieży

ze szkół podstawowych oraz gimnazjum.

 

Jury w składzie:

Iwona Greczka – instruktor MDK, plastyk

Ewa Matecka – instruktor MDK , plastyk

 

przyznało 33 nagrody i 50 wyróżnień

w dziewięciu kategoriach wiekowych:

 

I Dzieci przedszkolne oraz klasa”O” wiek do 6 lat

II Dzieci Szkoły Podstawowej klasy I wiek 7 lat

III Dzieci Szkoły Podstawowej klasy II wiek 8 lat

IV Dzieci Szkoły Podstawowej klasy III wiek 9 lat

V Dzieci Szkoły Podstawowej klasy IV wiek 10 lat

VI Dzieci Szkoły Podstawowej klasy V wiek 11 lat

VII Dzieci Szkoły Podstawowej klasy VI wiek 12 lat

VIII Dzieci Szkoły Podstawowej klasy VII wiek 13 lat

IX Młodzież Gimnazjalna

 

KATEGORIA I

I miejsce – Dziecięca Grupa Twórcza DK Komorowice

II miejsce – Jessica Cieszko – Przedszkole nr 40

III miejsce Ewelinka Strządała

/6 równorzędnych wyróżnień/

KATEGORIA II

I miejsce – Klasa I a SP 29

II miejsce – Tomasz Szczotka SP 36

II miejsce – Julia Rogowska – DK Hałcnów

III miejsce – Lena Łyszczarz SP 29

/9 równorzędnych wyróżnień/

KATEGORIA III

I miejsce – Milena Madej SP 29

II miejsce – Laura Flos SP 29

II miejsce – Sylwester Flos SP 29

III miejsce Emilia Smolarska – SP 29

III miejsce – Milena Kóska – SP 29

/11 równorzędnych wyróżnień/

KATEGORIA IV

I miejsce – Bartłomiej Sikora SP 29

II miejsce – Oliwia Pilarz SP 29

III miejsce – Aleksandra Kliszcz DK Wapienica

III miejsce- Patrycja Wieciech DK Wapienica

/4 równorzędne wyróżnienia/

KATEGORIA V

I miejsce – Kornelia Ryś – DK Wapienica

II miejsce – Aleksandra Figa SP 29

III miejsce – Aleksandra Strządała – SP 29

III miejsce – Bartosz Kłaptocz SP 29

III miejsce – Zuzanna Broda DK Hałcnów

/6 równorzędnych wyróżnień/

KATEGORIA VI

I miejsce – Marlena Rzymek ZCBM

I miejsce – Julia Ficoń SP 29

II miejsce – Malwina Hajost SP 29

II miejsce – Julia Flos SP 29

III miejsce – Zofia Kraus SP 29

/19 równorzędnych wyróżnień/

KATEGORIA VII

I miejsce – Lena Mynarska DK Hałcnów

KATEGORIA VIII

I miejsce – Maciej Kuś ZCBM

II miejsce – Kajetan Gryzełko SP 29

III miejsce - Anna Marynarska ZCBM

KATEGORIA IX

GIMNAZJUM

I miejsce – Wojciech Kowalski ZCBM

II miejsce – Kinga Kruczek ZCBM

III miejsce Wiktoria Staszko ZCBM

/5 wyróżnienień/

WYRÓŻNIENIA

WE WSZYSTKICH KATEGORIACH WIEKOWYCH

Julia Bała, Natalia Bartecka, Agata Tarasewicz, Klaudia Zajdych, Justyna Przeszłowska,

Natalia Świerczek, Kinga Szatan, Marcin Świerczek, Lena Bobek, Wiktoria Lubas, Wiktoria Kmieć, Maja Polok, Emilia Bartecka, Laura Dyczek, Julia Żywica, Barbara Strządała, Oliwia Szymańska, Robert Byrdy, Lena Żoczek, Hania Gąsowska, Alicja Drzyżdżyk, Zuzanna Machlowska,

Igor Stachura, Maja Stanclik, Lena Klewiado, Paulina Przeszłowska, Maksymilian Handzlik,

Wiktor Kucharski, Martyna Wróbel, Agnieszka Smolana, Zuzanna Studencka,

Dominika Zacharyjko, Ania Tora , Karolina Pośpiech, Ala Dobrzyńska, Ewelina Rawska, Helena Czub, Martyna Kolabińska, Paulina Pośpiech, Natalia Borowicz, Julia Dudzik,

Milena Strojek, Nina Gryzełko, Agnieszka Gacka, Julia Maślanka, Natan Swatek, Julia Bogisz,

Julia Kozieł, Bazyli Mizio, Kacper Klimczyński .

 

 

 

Rozdanie dyplomów i nagród

22 grudnia 2018 r. godzina 15:00

podczas

Komorowickiego Jarmarku Świątecznego

na Placu Niemczyka.

 

Tak cieszyły się dzieci

z Dziecięcej Grupy Tworczej

z DK w Komorowicach

z zasłużenie zdobytego

I miejsca i nagrody.

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury
w Komorowicach

ul. Olimpijska 16
43-346 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.bielsko.pl
Termin:  2018-12-22

Galeria





Do pobrania / Multimedia

REGULAMIN
Pobierz