ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Wydarzenia

Eliminacje Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

Eliminacje Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

 

Uzupełnione o harmonogram przesłuchań konkursowych

Harmonogram poniżej !

Zapraszamy na eliminacje okręgowe do I etapu  25 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

W tym roku Patronat Honorowy nad Festiwalem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Przesłuchania eliminacyjne rozpoczynają się 14.12. o godz. 9.00 w budynku Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 12.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz inne szczegóły, na stronie Organizatora Festiwalu poniżej

https://mfkip.pl/

 

10.00 Zespół wokalny „FAIRY TALE” z Gminnego Ośrodka Kultury w Jasienicy
10.10 Duet Zuzanna Sitko i Martyna Sowa z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Bielsku- Białej
10.20 Solistka Nina Kumorek z I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej
10.30 Solistka Aleksandra Borawska z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
10.40 Zespół wokalno-instrumentalny „CON FUOCO BAND” z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART” w Czechowicach – Dziedzicach
10.50 Solistka Aleksandra Loska ze Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „Charisma”
11.00 Solistka Zuzanna Piech z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie
11.10 Solistka Natalia Szlosarczyk z Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
11.20 Solistka Justyna Macura ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
11.30 Solistka Agata Foltyn ze Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie
11.40 Zespół wokalno-instrumentalny „OFFBEAT BLARE” z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie
11.50 Solistka Elżbieta Jochacy ze Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Klimczok” w Szczyrku
12.00 Solistka Marta Krupa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku
12.10 Solistka Emilia Grzegorzek ze Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Klimczok” w Szczyrku
12.20 Szkolny Regionalny Zespół „KLIMCZOK” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku
12.30 Solistka Barbara Strządała z Bielska-Białej
12.40 Solistka Aleksandra Strządała z Bielska-Białej
12.50 Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej
13.00 Solistka Antonina Kraszewska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Rodziny w Cieszynie
13.10 Chór szkolny „DIVERTIMENTO z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie
13.20 Solistka Judyta Fuchs z Piaska
13.30 Solistka Kornelia Chrobok ze Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie
13.40 Solistka Hanna Dendura ze Szkoły Hollywoodzkiej w Bielsku-Białej
13.50 Zespół wokalny „KONTRASTY” z Domu Kultury w Komorowicach
14.00 Solistka Urszula Żoczek z Bielska-Białej
14.10 Solistka Ksenia Śliwa z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
14.20 Zespół Regionalny „PORĄBCZANIE” z Gminnego Ośrodka Kultury w Porąbce
14.30 Folklorystyczny Zespół Śpiewaczy „ECHO HECZNAROWICE” z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach
Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.bielsko.pl
Termin:  2018-12-13
Godzina: 09:00:00