ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Wydarzenia

XXV Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. I. Bieńka - wystawa

XXV Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. I. Bieńka - wystawa

 

Otwarcie wystawy

połączone z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród

XXV Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego

im. Ignacego Bieńka

26 marca 2019 ogodz. 15.00

 

 

Jury XXV Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. I. Bieńka w składzie :

dr hab. Aleksandra Giełdoń -Paszek

dr hab. Krzysztof Dadak

dr hab. Pavol Rusko

zakwalifikowało na wystawę prace następujących malarzy:

Adamiec Barbara

Andruszkiewicz Teresa

Artymowicz Jan

Balcar-Konieczny Monika

Bartnikowska Lilla

Błaszczyk Ewa

Boguniowska-Saferna Aleksandra

Borzyszkowska Ewa

Chłąd Natalia

Chomczyńska Agata

Czakon Sylwia

Czapka Piotr

Czarnik Marek

Czerwiński Damian

Danielak Irena

Dolibóg Kazimierz

Dryja Leszek Henryk

Drytkiewicz Witold

Dudek Mirosława

Dudek Piotr

Dudzik Magdalena

Dziuban Bogusława

Falkowska Mariola Iwona

Fastnacht Jadwiga

Felusiak-Zawada Barbara

Gawlik Maria

Giemza Marianna

Gierlasińska-Lewczuk Karina

Głuch Jerzy

Golicz Katarzyna

Gołębiowski Mirosław

Goździewicz Janina

Greń Mieczysław

Gumola Krystyna

Habdas Felicja

Hartmann Jadwiga

Hetmańska Katarzyna

Hordziejewicz Grażyna

Hulboj Irena

Jarczyk Antoni

Jasińska-Goja Małgorzata

Jeżowska-Kwaśny Katarzyna

Józefowicz Tadeusz

Kanik Halina

Kańska-Górniak Anna

Kapela Jolanta

Kasza Danuta

Klimczak Urszula

Klimczyk-Gawęda Halina

Knycz Krystyna

Kochowska Aleksandra

Koguciuk Stanisław

Komorowska Michalina

Konaszewski Arkadiusz

Korycik Antoni

Kosiorek Lidia

Kostrzeba Grzegorz

Kostrzeba Katarzyna

Kotas Bogdan

Kowalczyk Barbara

Kowalewska Maria

Kowalska Danuta M.

Krasoń Zbigniew

Krawiec Stefania

Krawiec Zbigniew

Kruczek Barbara

Kuciel Marian

Kuczewska Ewa

Kwiatek Beata

Lofek Emilia

Łukaszewicz Barbara

Michałowicz Danuta

Michta Bernardyna

Micza Zofia

Miszta Alicja

Moskała Jolanta

Naruszewicz Jolanta

Nester Bożena

Niemirowska Ewa

Nikodem Jadwiga

Opak Andrzej

Pawlus Maciej

Piątek Elżbieta

Piętka Danuta Krystyna

Płatek Wanda

Poloczek Justyna

Pomorska Maria Małgorzata

Popadiuch Zbigniew

Przybojewska Maria

Pyra Elżbieta

Rojowska Roma

Romańczyk Romuald

Równiak Lucyna

Rusek Bożena

Salwiczek Tomasz

Sienkiewicz-Łukasik Elżbieta

Skrzypek Małgorzata

Smoczyńska Alicja

Stonawski Růžena

Suchowiecka Elżbieta

Szostak Urszula

Sztuka Elżbieta

Szulkin Ewa

Szybowicz Alina

Szymczak Alicja

Śliwa Janina

Świerk Mariusz

Tabisz-Mrozik Elżbieta

Tobór Ryszard

Tylek-Czyż Krystyna

Wacławik-Syrokosz Małgorzata

Webs Krzysztof

Węgrzyńska Gabriela

Wiczewa Ewa

Widera Paweł

Widła Barbara

Winkowska Teresa

Wojnicz Jolanta

Worecka Halina

Wrona-Łaszczyk Ewa

Wróbel Anna

Wrzecionko Tadeusz

Wysmyk Magdalena

Zachtej Katarzyna

Zdziechowska Stefania

Zolotarenko Ella

Zych Andrzej

Żaglewski Tomasz

Żukowska Helena

Żywczok Joanna

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.bielsko.pl
Termin:  2019-03-26