ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

Konkurs plastyczny „Co słonko widziało

Konkurs plastyczny „Co słonko widziało

 

 

PROTOKÓŁ

z obrad XVI edycji konkursu plastycznego „Co słonko widziało”

organizowanego w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 191 prac z 36 placówek. W konkursie wzięli udział uczniowie i wychowankowie:

  • Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej Oxford Primary School w Bielsku-Białej

  • Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej

  • Miejskiego Domu Kultury-Domu Kultury w Hałcnowie

  • Miejskiego Domu Kultury-Domu Kultury w Komorowicach

  • Miejskiego Domu Kultury-Domu Kultury w Olszówce

  • Miejskiego Domu Kultury-Domu Kultury w Wapienicy

  • Niepublicznej Szkoły Podstawowej DaVinci

  • Niepublicznego Przedszkola „Mały Podróżnik”

  • Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 2 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 4 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 5 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 7 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 15 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 23 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 29 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 41 w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 42 im. Przyjaciół Przyrody w Bielsku-Białej

  • Przedszkola nr 55 w Bielsku-Białej

  • Prywatnej Szkoły Podstawowej „Smyk” w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

  • Szkoły Podstawowej nr 3 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 6 Integracyjnej im. Kazimierza Brodzińskiego w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 13 im. Władysława Jagiełły w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 18 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 22 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 26 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 25 im. ks. Jana Twardowskiego w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 27 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej

  • Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej

  • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Bielsku-Białej

  • Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej

Jury w składzie:

Agnieszka Kawecka – plastyk, zastępca kierownika Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz

Katarzyna Żaczek – plastyk

Kamila Ibrom – artysta plastyk

po obejrzeniu 191 nadesłanych prac plastycznych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

NAGRODA KIEROWNIKA DOMU KULTURY im. Wiktorii Kubisz w Bielsku – Białej

MAJA MOŚCICKA – Szkoła Podstawowa nr 18 w Bielsku-Białej,

nauczyciel: Renata Boratyńska

 

KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM 

I MIEJSCE ex aequo:

ZUZANNA GRZYWNA – Miejski Dom Kultury w Mikuszowicach Śląskich

instruktor Barbara Wrona

KAROL HOMEL – Miejski Dom Kultury w Mikuszowicach Śląskich

instruktor Barbara Wrona

II MIEJSCE – MARIA ADAMUS

Miejski Dom Kultury w Mikuszowicach Śląskich, instruktor: Barbara Wrona

III MIEJSCE ANTONI MIESZCZAK

Miejski Dom Kultury w Wapienicy, instruktor: Alina Chałupniak-Bednarska

WYRÓŻNIENIE – MARIA DOBRZYCKA

Niepubliczne Przedszkole „Mały Podróżnik”, nauczyciel: Sylwia Dubiel

WYRÓŻNIENIE – PAWEŁ TRACZ

Miejski Dom Kultury w Mikuszowicach Śląskich, instruktor: Barbara Wrona

WYRÓŻNIENIE za ekspresję – GABRIEL BYLICKI

Przedszkole nr 2, nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak

WYRÓŻNIENIE za ekspresję – JULIA DURAJ

Przedszkole nr 2, nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak

WYRÓŻNIENIE za ekspresję – MAJA HAŁAT

Przedszkole nr 2, nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak

 

 KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS I-III

MIEJSCE I – HANNA BUCIOR

Miejski Dom Kultury w Mikuszowicach Śląskich, instruktor: Barbara Wrona

 MIEJSCE II – MARIA ADAMUS

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Adriana Jachnicka

MIEJSCE III – NADIA JURASZ

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School w Bielsku-Białej,

nauczyciel: Agnieszka Zawada

MIEJSCE III – JAGODA TRESZCZYŃSKA

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej, nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak

WYRÓŻNIENIE – BALBINA SZCZEPAŃCZYK - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

nauczyciel Anna Treszczyńska-Rodak

WYRÓŻNIENIE – MAKSYMILIAN MAKAREWICZ

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Katarzyna Zalewska

WYRÓŻNIENIE – PAULINA JANCZAŁA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Katarzyna Zalewska

WYRÓŻNIENIE – ADA STRYCHARCZYK-MAJ

Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja, nauczyciel: Ewa Zięba

WYRÓŻNIENIE za malarskie ujęcie tematu – JAKUB KUSIAK

Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku – Białej, nauczyciel: Anna Kiedroń

WYRÓŻNIENIE za aspekt ekologiczny – MARIE HONKISZ-THIEBAULT

Niepubliczna Szkoła Podstawowa DaVinci w Bielsku-Białej, nauczyciel: Barbara Krywult

 

 KATEGORIA UCZNIOWIE KLAS IV-VI

MIEJSCE I – GIADA WASILEWSKA

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

MIEJSCE II – ANNA CZADER

Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Magdalena Wrucha

MIEJSCE III – JULIA JAŚKOWIEC

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku- Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

WYRÓŻNIENIE – JAN ZALEWSKI

Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Barbara Wszołek

WYRÓŻNIENIE – JAN WŁOSIŃSKI

Miejski Dom Kultury w Hałcnowie, instruktor: Iwona Greczka

WYRÓŻNIENIE – MICHAŁ KUKUCZKA

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku Białej, nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak

 

 KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS VII-VIII

MIEJSCE I – ESTERA ZIELEŹNIK

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

MIEJSCE II – WIKTORIA PODLIPNY

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

MIEJSCE III – ZUZANNA ZACHARA

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

MIEJSCE III – PAWEŁ MROZIK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Katarzyna Zalewska

WYRÓŻNIENIE – PATRYCJA NIKIEL

Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Barbara Wszołek

WYRÓŻNIENIE – AMELIA ŁOŚ

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Kopalińskiego w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

WYRÓŻNIENIE – JAN GRYBOŚ

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej, nauczyciel: Sylwia Dubiel

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury
im. Wiktorii Kubisz

ul. Juliusza Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 58 86; e-mail: kubiszowka@mdk.bielsko.pl
Termin:  2019-04-25

Galeria

 XVI Konkurs plastyczny  „Co słonko widziało” 25.04.2019 -wyniki
XVI Konkurs plastyczny „Co słonko widziało” 25.04.2019 -wyniki