ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

XVI Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka

XVI Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka

 

 

XVI Konkurs Malarstwa
Nieprofesjonalnego im. I. Bieńka
organizowany przez DKW
pod honorowym patronatem
Prezydenta Bielska-Bałej
Pana
Jacka Krywulta



25.03.2010 r. o godz. 15.oo
ogłoszenie wyników
wręczenie nagród
oraz
otwarcie wystawy



 

Jury w składzie :

Prof. UŚ dr hab. Jagoda Adamus

dr hab. Ernest Zawada

adi. Krzysztof Dadak

zakwalifikowało na wystawę

prace następujących autorów :

Adamiec Barbara

Barańska Elżbieta

Bembenista Jan

Będkowska Barbara

Boguniowska-Saferna Aleksandra

Borzyszkowska Ewa

Broda Szymon

Bromirska Krystyna

Chmiel Janina

Chmielarczyk Józef

Cieślar Jan

Czarnecki Zbigniew

Dudzik Eugenia

Dyakowska Anna

Dziuban Bogusława

Faber Janina

Fojcik Czesław

Frai Norbert

Gajek Teresa

Galikowska Jolanta

Gatnar-Guzy Maria

Gawlik Maria

Gewinner Czesława

Głuch Jerzy

Grajber Janusz

Greń Mieczysław

Gwiazdowski Tomasz

Hałas Jolanta

Hetmańska Katarzyna

Hulboj Irena

Janczała Stanisława

Janus Władysława

Jaruszewska Barbara

Jaszczyszyn Iwona

Jędrzejczyk-Tobijańska Halina

Jodzio Dobiesława

Jończy Kazimierz

Kampczyk Krystyna

Kania Adam

Kaszycka Teresa

Kempys Grzegorz

Klimczak Urszula

Klimczyk-Gawęda Halina

Koguciuk Adam

Koguciuk Stanisław

Koneczny Wiesław

Korycik Antoni

Kościelny Miron

Kowalik Joanna

Koziołek Jerzy

Krawczyk Krystyna

Krawiec Stefania

Krywult Agnieszka

Kudlaszyk Wanda

Kurzeja Paweł

Kuśnierz-Michałek Teresa

Kwiatkowska Elżbieta

Leśkiewicz Zofia

Machinek Piotr

Marcol Andrzej

Matura Helmut

Mazur Ilona

Miazga Alicja

Morawska Anna

Moroch Bogdan

Musz Małgorzata

Najbor Ewa

Nowak Danuta

Nowicka Danuta

Parwicki Fryderyk

Pasoń Sabina

Pietrzak Henryk

Pietrzak Krystyna

Płaczek Teresa

Płatek Wanda

Pomorska Małgorzata

Pońc Jadwiga

Popadiuch Zbigniew

Potempa Barbara

Prochaska Leszek

Radomska Regina

Reguła Bogusław

Rodycz Jadwiga

Rudyk Aurelia

Ruminkiewicz Krystyna

Rząsa Anna

Saniewska Bożenna

Sas-Jaworska Gabriela

Skomorowski Stefan

Smoczny-Siemieniec Irena

Smoczyńska Alicja

Sołowiej Barbara

Sól Krystyna

Sypmek Grażyna

Szczupak Alicja

Szostak Urszula

Szulc Antonina

Szybowicz Alina

Szydło Paweł

Szymak Antonina

Szymczak Alicja

Śmiłowski Jan

Taras Małgorzata

Tengli-Truchel Anna

Trafalczyk Roman

Webs Krzysztof

Wesecka Genowefa

Więcek Jadwiga

Wiltosińska Irena

Wójtowicz Maria

Wysocka Bożena

Wyspiańska Magdalena

Zakolska Bogdana

Ziob Zbigniew

Zysman Barbara

Żukowska Helena

Żywczok Joanna

 

Jury przyznało następujące

  nagrody i wyróżnienia:

 

I nagroda – Irena Smoczny-Siemieniec

z Bielska-Białej

 za obraz „Pokój mojej babci”

 


 II nagroda - Bogusław Reguła

 z miejscowości Budy Głogowskie

za obraz „Strumień”

 


III nagroda – Alicja Smoczyńska z Bielska-Białej

 za obraz „Ganek III”

 


IV nagroda – Fryderyk Parwicki z Tychów

 za obraz „H20. Życie”

 


V nagroda – Helena Żukowska z Bielska-Białej

 za obraz „Moje dzieci”

 


VI nagroda – Adam Kania z Cieszyna

 za obraz „Arbeit macht kohle”

 


VII – Eugenia Dudzik z Olsztyna

 za obraz „Nad Łyną”

 


Nagroda specjalna w kategorii WODA


Iwona Jaszczyszyn z Gliwic

 za obraz „Wodospad”


 

 

Wyróżnienia:


- Teresa Płaczek z Bielska-Białej z

za obraz „Wieczór nad Bałtykiem”

 

 

- Piotr Machinek z Tychów

 za obraz „Czerwony Kapturek nad rzeką”

 

 

 - Adam Koguciuk z Kamienia

za obraz „Strumień wody”

 

- Alicja Szczupak z Cieszyna

 za obraz „Czas relaksu”

 

 

 

Wyróżnienia honorowe:


 

- Teresa Kuśnierz-Michałek z Węgierskiej Górki

za obraz „Źródło”

 

 

- Halina Jędrzejczyk – Tobijańska z Bielska-Białej

za obraz „Deszcz”

 

Z A P R A S Z A M Y

 

 

Katalog [PDF]

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 812 56 93; e-mail: wlokniarz@mdk.bielsko.pl
Termin:  2010-03-10 - 2010-04-17
Godzina: 15:00:00

Do pobrania / Multimedia

Ignac_2010_Katalog.pdf
Ignac_2010_Katalog.pdf
Pobierz