XIV SZKOLNE IGRASZKI TEATRALNE - WYNIKI I FOTORELACJA

XIV SZKOLNE IGRASZKI TEATRALNE - WYNIKI I FOTORELACJA

Wyniki!

XIV  SZKOLNIGRASZKI TEATRALNE

13 marca 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej Kamienicy odbyły się XIV Szkolne Igraszki Teatralne.

Spośród 11 grup teatralnych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i placówek wychowania pozaszkolnego jury w składzie:

Ewa Walesiak

Ewa Bątkiewicz

Iwona Kusak

postanowiło przyznać :

I miejsce - Teatrowi „Manufaktura” z Domu Kultury w Kamienicy za spektakl „Zgubiono-znaleziono” i nagrodę pieniężną w wysokości 350 zł

II miejsce - Teatrowi „Mania Grania”z Domu Kultury w Wapienicy za spektakl „Legenda o zbójniku Klimczoku” i nagrodę pieniężną w wysokości 250 zł, oraz zaprosić na Bielskie Spotkania Teatralne

III miejsce Teatrowi „Bęc na scenie” z Domu Kultury w Lipniku za spektakl „Absolutnie straszna olbrzymka” i nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł.

Ponadto wyróżnienia otrzymały 2 teatry:

„Żywioł” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzu za spektakl „W poszukiwaniu przyjaciela”

i „Teatr 22”  ze Szkoły Podstawowej nr 22 za spektakl „Idziemy po skarb”

Każdy teatr został obdarowany pamiątkowym „Igraszkiem” - symbolem XIV Szkolnych Igraszek Teatralnych, dyplomem, płytami i tomikami wierszy.

Nagrodę publiczności otrzymał Teatr „22” z SP nr 22.

Swoja nagrodę pieniężną ufundował także radny RM w Bielsku-Białej Marcin Lisiński.

2017-03-13