Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

PROTOKÓŁ Z TESTU HISTORYCZNEGO - UROCZYSTA WIECZORNICA Z OKAZJI 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ W KOMOROWICACHPROTOKÓŁ

DOM KULTURY W KOMOROWICACH

PROTOKÓŁ z testu historycznego - UROCZYSTA WIECZORNICA z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w KomorowicachPROTOKÓŁ

 

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

UROCZYSTA WIECZORNICA

  z okazji

100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W programie wystąpiły

zespoły działąjące w placówce

oraz uroczyście ogłoszono wyniki testu historycznego

dla uczniów szkół podstawowych.

 

PROTOKÓŁ TESTU HISTORYCZNEGO

 

W teście wzięło udział 104 uczniów ze Szkół Podstawowych Bielska Białej,

Czechowic Dziedzic i okolic, z klas V , VI i VII.

Młodzież pracowała w grupach dwuosobowych.

 

Jury w składzie :

 

 

 

 

1. Agnieszka Gawlik – Przewodnicząca Jury, pedagog, wykładowca akademicki

2. Anna Zątek – z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 293.

3. Barbara Marcinkiewicz – sekretarz jury , instruktor w Komorowicach

 

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

klasy V, klasy VI, klasy VII, oraz klasy V rozwiązujące 2 testy.

 

Wyniki klas V

I miejsce Nicola Figna, Seweryn Szlósarczyk kl. V e SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Paweł Kuglarz, Mateusz Sporek kl. V g SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Szymon Michalec, Paweł Stańczak kl. V a SP nr 5 Czechowice Dziedzice

III miejsce Kacper Raś, Dawid Wiśniowski kl. V d SP nr 5 Czechowice Dziedzice

 

Wyniki klas VI

I miejsce Szymon Kot, Maksymilian Łobarzewski kl. VI b SP nr 5 Czechowice Dziedzice

II miejsce Wiktor Plewa, Grzegorz Kasperek kl. VI c SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Aneta Sapeta, Weronika Gawęda kl. VI e SP nr 29 Bielsko-Biała

III miejsce Martyna Hajost, Julia Flos kl. VI a SP nr 29 Bielsko-Biała

 

Wyniki klas VII

I miejsce Robert Ćwiertnia, Robert Bodzek kl. VII a SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Bartłomiej Stępień, Patryk Lada kl. VII b SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Maja Flisek, Aleksandra Wiewióra kl. VII d SP nr 29 Bielsko-Biała

III miejsce Angelika Mędrala, Melania Ciurla kl. VII c SP nr 29 Bielsko-Biała

 

Wyniki klas V z dodatkowym (nieobowiązkowym) testem

I miejsce Nicola Figna, Seweryn Szlósarczyk kl. V e SP nr 29 Bielsko-Biała

I miejsce Paweł Kuglarz, Mateusz Sporek kl. V g SP nr 29 Bielsko-Biała

II miejsce Kacper Raś, Dawid Wiśniowski kl. V d SP nr 5 Czechowice Dziedzice

III miejsce Szymon Michalec, Paweł Stańczak kl. Va SP nr 5 Czechowice Dziedzice

 

Wyróżnienie ( pracował samodzielnie )

Krzysztof Kotarba kl. VI b z SP 29 Bielsko-Biała

 

 


Dom Kultury w Komorowicach
2018-11-07
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

MÓWIĘ ŁADNIE I POPRAWNIE - SPOTKANIE Z LOGOPEDĄ W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
01.10-01.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
09.10-09.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-10.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.09-12.10.2021

WOKÓŁ GITARY- WARSZTATY MUZYCZNE

Dom Kultury w Kamienicy
22.09-12.10.2021

POZNAJEMY KUCHNIE EUROPY - KUCHNIA BELGIJSKA

Dom Kultury w Komorowicach
16.10-16.10.2021

OPEN GAME DAY OTWARTY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
16.10-16.10.2021

KONCERT ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA W KUBISZÓWCE

Dom Kultury Włókniarzy
27.10-27.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt