DNI KOBIET NIEBANALNYCH - WARSZTATY

Przedstawiamy harmonogram warsztatów artystycznych, które odbędą się 12 marca w godzinach od 10.00 do 12.00, w ramach kubiszówkowych Dni Kobiet Niebanalnych!

WARSZTATY ZIMNEGO BATIKU, podczas których uczestnicy poznają technikę polegającą na nakładaniu na tkaninę wosku i jej namaczaniu w barwniku. Stworzą własną tkaninę o unikatowym wyglądzie i charakterze.

Prowadząca: Lilianna Pleńkowska

WARSZTATY TWORZENIA ARTYSTYCZNYCH MYDEŁEK, podczas których uczestnicy będą eksperymentować z formą, kolorem, kształtem, fakturą i zapachem, a następnie dla własnoręcznie przygotowanych mydełek przygotują oryginalne opakowania.

Prowadząca: Agnieszka Lewandowska

WARSZTATY TWORZENIA MANDALI, które będą doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych i pamięci wzrokowej, pomogą się wyciszyć i zrelaksować.

Prowadząca: Halina Duraj

WARSZTATY TWORZENIA SZKLANEJ MOZAIKI, które wprowadzą uczestników w barwny świat szklanych mozaik. Spotkanie będzie okazją do tego by zamienić przeciętną, drewnianą podkładkę pod herbatę w małe dzieło sztuki, pełne barw i błysku.

Prowadząca: Zuzanna Lichota

WARSZTATY TANECZNE „TAJNIKI KOBIECEJ MOCY” z wykorzystaniem tańca intuicyjnego skoncentrowane na potrzebach kobiet. Poprzez taniec i świadomy ruch zwiększymy samoakceptację, świadomość własnego ciała, rozbudzimy kobiecą energię i gotowość do działania.

Prowadząca: Agnieszka Jurzak.

Obowiązują zapisy: 33 812 58 86. Ilość miejsc ograniczona.

Koszt udziału 10 zł od osoby.

Płatności prosimy dokonywać do dnia 9.03.2022 na konto 42 1240 4142 1111 0000 4826 4349, w tytule podając  Imię Nazwisko oraz wybrane warsztaty.

Zapraszamy!

12.03. - 12.03.2022