KONCERT KOBIETA I ŻYCIE

Z okazji obchodów tegorocznych DNI KOBIET NIEBANALNYCH Kubiszówka zaprasza na koncert najpiękniejszych piosenek o życiu, kobiecie i miłości!
To wyjątkowe i wyczekiwane wydarzenie odbędzie już 7 marca br. o godzinie 17.00 w naszej Sali Widowiskowej Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Wstęp wolny.
Tych Państwa, którzy nie będą mogli spotkać się z nami osobiście, zapraszamy na nasz profil facebookowy, gdzie również 7 marca o godzinie 17.00 odbędzie się premiera wirtualna tego koncertu.

Koncert ten, podobnie jak każda kobieta, będzie chwilami wesoły, nawet roześmiany, potem wzruszający i romantyczny, przez cały czas intrygujący, i przede wszystkim bardzo kobiecy!

Zarówno na żywo, jak i na Facebooku najpiękniej zaśpiewają dla Państwa: Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska, Agnieszka Bąk, Damian Wadas, Krzysztof Sobolewski oraz młodzi wokaliści Kubiszówki.
Warto być z nami tego wieczoru! Zapraszamy!

Koncert w Kubiszówce odbędzie się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i przestrzegając przepisów covidowych. W związku z tym liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Prosimy o rezerwowanie wejściówek pod numerem telefonu 33 812 58 86,

07.03. - 07.03.2021

BB DLA DZIECI W SIECI!