Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz

NIE OD ŚWIĘTA... - KONCERT NOWOROCZNY

Kubiszówka zaprasza na magiczny koncert noworoczny „Nie od święta...", który odbędzie się 22 stycznia br. o godz. 18.00. 

Poszukując wspólnego mianownika odkrywamy, że w pewien sposób wszyscy nosimy w sobie pragnienie i tęsknotę, żeby „nie od święta" okazywać sobie ciepło i zrozumienie, być otwartymi na zmiany, które niesie z sobą nasze życie.  

Istotą bożonarodzeniowej zmiany jest historia, w której świat duchowy się połączył z cielesnym, niebo połączyło się z ziemią, rozpoczął się nowy rozdział bez PODZIAŁU na sacrum i profanum.

I takim właśnie koncertem, w którym łączy się sacrum z profanum czyli pieśni religijne, związane czasem Bożego Narodzenia ze świeckie utwory, będące życzeniami dobrego nowego roku będzie koncert „Nie od święta”.

Zagramy piękne współczesne pieśni w aranżacjach Doroty Zaziąbło i Adama Kosewskiego. Świąteczny nastrój zrównoważymy odrobiną poezji i refleksyjnych, jazzujących  ballad. Podczas wydarzenia na jednej scenie połączą siły muzycy i wokaliści, którzy prezentują różne środowiska i grupy twórcze.

Całość muzycznie połączy niezastąpiona Dorota Zaziąbło, której towarzyszyć będą młodzi, zdolni muzycy: Tymek Bączyk, Tomek Szalbot i Emilia Wałach oraz wokalistki: Ela Tanistra, Natalia Sołtysek, Julia  Przybylska, Ola Wałach i gościnnie Hanna Stoszek z zaprzyjaźnionego Cieszyna.

 
Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Zapisy pod numerem telefonu 33 812 58 86. Zapraszamy serdecznie!

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
Drukuj
22.01. - 22.01.2022

godz. 18.00

DOM KULTURY IM. WIKTORII KUBISZ

ul. Juliusza Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 58 86 , (+48) 571 229 436

kubiszowka@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

"Nie ma jak u Mieszka!"
07.09.2019
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt