Dom Kultury im. Jacka Lecha

ROZWIJAMY TALENTY WOKALNE W MIKRZE

Zapisy na Dziecięcą Grupę Wokalną "Muzyczne Żywioły" już otwarte!

Jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci poznały śpiew od technicznej strony, dowiedziały się jak pracować nad swoim aparatem mowy, tak aby przynosił on radość i nie robił krzywdy strunom głosowy, to serdecznie zapraszamy na zajęcia.
Obiecujemy, że nie będzie to czas zmarnowany i wspólnie będziemy się uczyć i rozwijać!

Zapraszamy na zajęcia wokalne od września do Mikry w środy w godz. 17.00-20.00.
W nowym sezonie kulturalnym będziemy mieli stały dostęp do sceny i mikrofonów. Będziemy szykować się do występów, ćwiczyć śpiew z mikrofonami i odsłuchami oraz uczyć się ruchu scenicznego.
Wchodzimy na wyższy poziom!

Instruktorką zajęć niezmiennie Agnieszka Bąk.
Jej największą pasją jest śpiew i aktorstwo. A jeszcze bardziej lubi zarażać tą pasją innych! Śpiewem zajmuje się od 9 lat. Ukończyła I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej i stale się dokształca. Obecnie jest studentką animacji społeczno-kulturalnej z edukacją kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
Ma możliwość i przyjemność występować nie tylko w Polsce, ale także za granicą np. w Londynie, czy Bratysławie.

Zapisy na zajęcia już są otwarte!
Prosimy dzwonić na nr 33 816 34 57 lub pisać na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Dom Kultury im. Jacka Lecha
01.09. - 30.09.2020