Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

LISTA LAUREATÓW W KONKURSIE ANIOŁEK NA ŚWIĘTA W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

DOM KULTURY W OLSZÓWCE

Lista laureatów w konkursie ANIOŁEK NA ŚWIĘTA w Domu Kultury w Olszówce

Znamy już zwycięzców!! :)

 

 

http://mdk.bielsko.pl/gfx/wydarzenia_4950_63167.jpg         

 

Tak ulubiony przez Was konkurs

ANIOŁEK NA ŚWIĘTA - rozstrzygnięty!!!!

Przybyło do nas 355 anielskich prac z których jury wybrało 41 laureatów!

Poniżej podajemy listę zwycięzców,

których zapraszamy na wręczenie dyplomów oraz nagród.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lp

Imię i nazwisko

miejsce

Kat. wiekowa

placówka

instruktor

 

Przedszkola

 

 

 

 

1

Maria Adamus

I miejsce

kat. przedszkole

DK Olszówka

Barbara Wrona

2

Marianna Łyszczek

I miejsce za zestaw prac

kat. przedszkole

DK Olszówka

Anna Guzowska

3

Jakub Barcik

II miejsce

kat. przedszkole

 

 

4

Mateusz Guzowski

II miejsce za zestaw prac

kat. przedszkole

DK Olszówka

Anna Guzowska

5

Ada Górny

III miejsce

kat. przedszkole

DK Olszówka

Barbara Wrona

6

Maciej Kupczak

wyróżnienie

kat. przedszkole

Przedszkole integracyjne nr 1

Anna Kocoń-Winczewska

Bogumiła Zawisz

 

Klasa I-III

 

 

 

 

7

Malwina Spietz

I miejsce

kat. klasy I-III

SP 36

Izabela Iskrzycka

8

Wojciech Jafernik

I miejsce

kat. klasy I-III

SP 27

Ewelina Widor

9

Szymon Gaweł

I miejsce

kat. klasy I-III

DK Włókniarz

Weronika Świerczyna

10

Alan Gęgotek

II miejsce

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Barbara Wrona

11

Iga Kutny

II miejsce

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

12

Antonina Zemanek

II miejsce

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Anna Guzowska

13

Zofia Miłek

III miejsce

kat. klasy I-III

 

 

14

Laura Matyja

III miejsce za zestaw prac

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Anna Guzowska

15

Wiktor Cholewiński

III miejsce

kat. klasy I-III

SP 27

Barbara Rogalska

16

Milena Kukuć

III miejsce

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

17

Natasza Kwiatkowska

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 3

Adrianna Głowacka

18

Emilia Beck

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 36

Izabela Iskrzycka

19

Maja Łataś

Wyróżnienie za zestaw prac

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

20

Szymon Lubański

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 33

Elżbieta Wrzodek-Dura

 

Klasa IV-V

 

 

 

 

21

Hanna Trela

I miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

22

Andrzej Lang

I miejsce

kat. klasy IV-V

DK Włókniarzy

Weronika Świerczyna

23

Julia Filapek

II miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

24

Łucja Wysocka

II miejsce

kat. klasy IV-V

PSP Smyk

Anna Sromek

25

Zuzanna Masiewicz

II miejsce

kat. klasy IV-V

SP 37

Renata Kumorek

26

Dorota Trzaska

III miejsc

kat. klasy IV-V

SP 37

Renata Kumorek

27

Emilia Stolarczyk

III miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Barbara Wrona

28

Paweł Wesołowski

III miejsce za zestaw prac

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

29

Paulina Kutny

wyróżnienie

kat. klasy IV-V

DK Kamienica

Joanna Dadak

30

Emilia Wysocka

wyróżnienie

kat. klasy IV-V

PSP Smyk

Anna Sromek

 

Powyżej klasy VI

 

 

 

 

31

Emilia Dura

I miejsce

kat. 12-15 lat

ZCBM

Beata Bakalarska

32

Maja Guzowska

I miejsce

Kat. 12-15 lat

DK Olszówka

Anna Guzowska

33

Szymon Miłek

II miejsce

kat. 12-15 lat

SP 26

Barbara Wszołek

34

Maja Bartelmus

II miejsce

kat. 12-15 lat

DK w Starym Bielsku

Bożena-Witkiewicz

35

Karolina Daniel

wyróżnienie

kat. 12-15 lat

ZCBM

Beata Bakalarska

 

Dorośli

 

 

 

 

36

37

Monika Konieczny

Agata Hoffmann-Kwiatkowska

I miejsce

kat. dorośli

Przedszkole nr 27

 

38

Marta Filapek

II miejsce za zestaw prac

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

39

Agnieszka Gałażewska-Trela

III miejsce

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

40

Anna Łozińska

wyróżnienie

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

 

Zbiorowa

 

 

 

 

41

Dziecięce Koło Pasjonatów

wyróżnienie

 

Świetlica Mikuszowice Krakowskie

Elżbieta Stefanik


Dom Kultury w Olszówce
2018-11-30
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACYJNA FOTKA"

Dom Kultury w Komorowicach
27.07-17.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Dom Kultury w Starym Bielsku
23.08-20.09.2021

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA STAŁE W SEZONIE 2021/2022 W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
23.08-23.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2021/2022

Dom Kultury w Lipniku
25.08-30.09.2021

PLENEROWE WIDOWISKO AUDIOWIZUALNE "SZTUKA WSPÓŁTWORZENIA" ODSŁONA 2.

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
02.10-02.10.2021

"MITY, BOHATERZY I WSPOMNIENIA, CZYLI JAK NASZA PAMIĘĆ MA SIĘ DO HISTORII?" - WYKŁAD W RAMACH PROJEKTU KULTURA DOSTĘPNA

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
02.10-02.10.2021

9. FESTIWAL POEZJI SŁOWIAŃSKIEJ - KONFRONTACJE POETYCKIE W KUBISZÓWCE

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
04.10-04.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-09.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt