Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

PODSUMOWANIE KONKURSU ANIOŁEK NA ŚWIĘTA W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

DOM KULTURY W OLSZÓWCE

Podsumowanie konkursu ANIOŁEK NA ŚWIĘTA w Domu Kultury w Olszówce

fotorelacja z wręczenia nagród oraz krótka informacja o tym kto co zdobył i dlaczego:)

 

 

PODSUMOWANIE

 V edycji konkursu plastycznego

ANIOŁEK NA ŚWIĘTA 05.12.2018 r.

 

 

5 grudnia 2018 r w Domu Kultury w Olszówce, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie dyplomów i nagród w V edycji konkursu plastycznego „Aniołek na Święta”, na które tłumnie przybyli wszyscy laureaci. Konkurs zorganizowany jest przez Dom Kultury w Olszówce i Radę Osiedla w Mikuszowicach Śląskich a jego celem jest wykonanie niepowtarzalnej wizji Anioła w dowolnej technice.

 

Na konkurs plastyczny pt. ANIOŁEK NA ŚWIĘTA wpłynęło ponad 355 prac, które zostały wykonane w technikach zarówno tradycyjnych takich jak: rysunek, malarstwo, witraż, kolaż, masy plastyczne, ceramika, stojące formy przestrzenne czy też technikach kombinowanych.

Jury oceniło prace w 5 kategoriach wiekowych gdzie łącznie nagrodzono 41 osób oraz przyznało wyróżnienie za pracę zbiorową. Prace najmłodszych uczestników konkursu charakteryzują się ,,świeżością spojrzenia'', są kolorowe, rysowane i malowane z dużą swobodą i fantazją. Pozostałe -indywidualnym potraktowaniem postaci, który wynika z zastosowania i łączenia wielu technik plastycznych. Bardzo cieszy nas aktywność nie tylko dzieci ale również osób dorosłych, które coraz częściej biorą udział w naszych konkursach.

 

Nagrody rzeczowe, dyplomy oraz poczęstunek ufundowali:

Rada Osiedla w Mikuszowicach Śląskich

Miejski Dom Kultury Dom Kultury w Olszówce

 

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Lp

Imię i nazwisko

miejsce

Kat. wiekowa

placówka

instruktor

 

Przedszkola

 

 

 

 

1

Maria Adamus

I miejsce

kat. przedszkole

DK Olszówka

Barbara Wrona

2

Marianna Łyszczek

I miejsce za zestaw prac

kat. przedszkole

DK Olszówka

Anna Guzowska

3

Jakub Barcik

II miejsce

kat. przedszkole

 

 

4

Mateusz Guzowski

II miejsce za zestaw prac

kat. przedszkole

DK Olszówka

Anna Guzowska

5

Ada Górny

III miejsce

kat. przedszkole

DK Olszówka

Barbara Wrona

6

Maciej Kupczak

wyróżnienie

kat. przedszkole

Przedszkole integracyjne nr 1

Anna Kocoń-Winczewska

Bogumiła Zawisz

 

Klasa I-III

 

 

 

 

7

Malwina Spietz

I miejsce

kat. klasy I-III

SP 36

Izabela Iskrzycka

8

Wojciech Jafernik

I miejsce

kat. klasy I-III

SP 27

Ewelina Widor

9

Szymon Gaweł

I miejsce

kat. klasy I-III

DK Włókniarz

Weronika Świerczyna

10

Alan Gęgotek

II miejsce

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Barbara Wrona

11

Iga Kutny

II miejsce

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

12

Antonina Zemanek

II miejsce

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Anna Guzowska

13

Zofia Miłek

III miejsce

kat. klasy I-III

 

 

14

Laura Matyja

III miejsce za zestaw prac

kat. klasy I-III

DK Olszówka

Anna Guzowska

15

Wiktor Cholewiński

III miejsce

kat. klasy I-III

SP 27

Barbara Rogalska

16

Milena Kukuć

III miejsce

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

17

Natasza Kwiatkowska

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 3

Adrianna Głowacka

18

Emilia Beck

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 36

Izabela Iskrzycka

19

Maja Łataś

Wyróżnienie za zestaw prac

kat. klasy I-III

DK w Kamienicy

Joanna Dadak

20

Szymon Lubański

wyróżnienie

kat. klasy I-III

SP 33

Elżbieta Wrzodek-Dura

 

Klasa IV-V

 

 

 

 

21

Hanna Trela

I miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

22

Andrzej Lang

I miejsce

kat. klasy IV-V

DK Włókniarzy

Weronika Świerczyna

23

Julia Filapek

II miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

24

Łucja Wysocka

II miejsce

kat. klasy IV-V

PSP Smyk

Anna Sromek

25

Zuzanna Masiewicz

II miejsce

kat. klasy IV-V

SP 37

Renata Kumorek

26

Dorota Trzaska

III miejsc

kat. klasy IV-V

SP 37

Renata Kumorek

27

Emilia Stolarczyk

III miejsce

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Barbara Wrona

28

Paweł Wesołowski

III miejsce za zestaw prac

kat. klasy IV-V

DK Olszówka

Anna Guzowska

29

Paulina Kutny

wyróżnienie

kat. klasy IV-V

DK Kamienica

Joanna Dadak

30

Emilia Wysocka

wyróżnienie

kat. klasy IV-V

PSP Smyk

Anna Sromek

 

Powyżej klasy VI

 

 

 

 

31

Emilia Dura

I miejsce

kat. 12-15 lat

ZCBM

Beata Bakalarska

32

Maja Guzowska

I miejsce

Kat. 12-15 lat

DK Olszówka

Anna Guzowska

33

Szymon Miłek

II miejsce

kat. 12-15 lat

SP 26

Barbara Wszołek

34

Maja Bartelmus

II miejsce

kat. 12-15 lat

DK w Starym Bielsku

Bożena-Witkiewicz

35

Karolina Daniel

wyróżnienie

kat. 12-15 lat

ZCBM

Beata Bakalarska

 

Dorośli

 

 

 

 

36

37

Monika Konieczny

Agata Hoffmann-Kwiatkowska

I miejsce

kat. dorośli

Przedszkole nr 27

 

38

Marta Filapek

II miejsce za zestaw prac

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

39

Agnieszka Gałażewska-Trela

III miejsce

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

40

Anna Łozińska

wyróżnienie

kat. dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

 

Zbiorowa

 

 

 

 

41

Dziecięce Koło Pasjonatów

wyróżnienie

 

Świetlica Mikuszowice Krakowskie

Elżbieta Stefanik

 


Dom Kultury w Olszówce
2018-12-05
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA STAŁE W SEZONIE 2021/2022 W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
23.08-23.09.2021

SĄSIADÓWKA BB

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
24.09-24.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2021/2022

Dom Kultury w Lipniku
25.08-30.09.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-09.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
09.10-09.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.09-12.10.2021

POZNAJEMY KUCHNIE EUROPY - KUCHNIA BELGIJSKA

Dom Kultury w Komorowicach
16.10-16.10.2021

OPEN GAME DAY OTWARTY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
16.10-16.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt