Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

KONKURS PLASTYCZNY MASKA KARNAWAŁOWA W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

DOM KULTURY W OLSZÓWCE

Konkurs plastyczny MASKA KARNAWAŁOWA w Domu Kultury w Olszówce

Zapraszamy laureatów i nauczycieli.

http://mdk.bielsko.pl/gfx/wydarzenia_4986_64691.jpg

LISTA LAUREATÓW

 

Imię i nazwisko

miejsce

Kat. wiekowa

placówka

instruktor

1

Katarzyna Czarniecka

Grand Prix

 

ZSS im.K.I.Gałczyńskiego

Barbara Greń

 

Przedszkola

 

3-5 lat

 

 

2

Zuzanna Żurek

I miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

DK Olszówka

Anna Guzowska

3

Lena Kawa

I miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

 

 

4

Mateusz Guzowski

II miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

DK Olszówka

Anna Guzowska

5

Tymon Solich

II miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

Przedszkole nr 27

Katarzyna Pankiewicz,

Anna Szendzielarz

6

Wiktor Szymaszek

III miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

Przedszkole nr 52

Monika Kubies

7

Zoja Uścieńska

III miejsce

kat. przedszkole 3-5 lat

Przedszkole nr 23

Danuta Polak

 

Przedszkola

 

6 lat

 

 

8

Jaśmina Kozak

I miejsce

kat. przedszkole 6 lat

Przedszkole Integracyjne nr 2

Joanna Homel

9

Emilia Łakomik

II miejsce

kat. przedszkole 6 lat

Przedszkole nr 27

Katarzyna Pankiewicz,

Anna Szendzielarz

10

Oliwia Kniaziew

III miejsce

kat. przedszkole 6 lat

Przedszkole nr 44

Magdalena Lewkowicz,

Anna Kwaśny

11

Alina Rosner

wyróżnienie

kat. przedszkole 6 lat

DK Olszówka

Anna Guzowska

12

Nikola Korzec

wyróżnienie

kat. przedszkole 6 lat

DK Olszówka

Barbara Wrona

 

Klasa I-II

 

 

 

 

13

Maja Kamińska

I miejsce

kat. klasy I-II SP

Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrej

Magdalena Bury

14

Sonia Frydel

II miejsce

kat. klasy I-II SP

DK Wapienica

Alina Chałupniak-Bednarska

15

Jadwiga Feńska

II miejsce

kat. klasy I-II SP

Szkoła Podstawowa nr 25

Joanna Kędroń

16

Alan Gęgotek

III miejsce

kat. klasy I-II SP

DK Olszówka

Barbara Wrona

17

Maria Adamska

III miejsce

kat. klasy I-II SP

Szkoła Podstawowa nr 25

Małgorzata Mleczko

 

Klasa III-IV

 

 

 

 

18

Aleksander Lis

I miejsce

kat. klasy III-IV

DK Olszówka

Anna Guzowska

19

Jagoda Treszczyńska

II miejsce

kat. klasy III-IV

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Anna Treszczyńska-Rodak

20

Karolina Rosner

III miejsce

kat. klasy III-IV

DK Olszówka

Anna Guzowska

21

Maria Niesyt

III miejsce

kat. klasy III-IV

Ognisko pracy Pozaszkolnej

Anna Treszczyńska-Rodak

22

Julia Pezda

wyróżnienie

kat. klasy III-IV

Szkoła Podstawowa nr 26

Barbara Wszołek

 

Powyżej klasy V-VI

 

 

 

 

23

Wiktoria Pierzchała

I miejsce

kat. V-VI SP

Szkoła Podstawowa nr 29

Agnieszka Kosicka

24

Jonatan Czyż

I miejsce

kat. V-VI SP

Szkoła Podstawowa nr 32

Iwona Nowak

25

Aleksandra Batorska

wyróżnienie

kat. V-VI SP

DK Olszówka

Anna Guzowska

26

Kaja Cieślawska

wyróżnienie

kat. V-VI SP

Szkoła Podstawowa nr 25

Urszula Szafran

27

Agnieszka Grela

wyróżnienie

kat. V-VI SP

Szkoła Podstawowa nr 25

Urszula Szafran

 

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimn.

 

 

 

 

28

Joanna Papaj

 

I miejsce

Gimnazjum, szkoły ponadgimn.

ZSS im.K.I.Gałczyńskiego

Barbara Greń

29

Maja Guzowska

II miejsce

Gimnazjum, szkoły ponadgimn.

DK Olszówka

Anna Guzowska

30

Maria Jakubiec

III miejsce

Gimnazjum, szkoły ponadgimn.

ZSS im.K.I.Gałczyńskiego

Dorota Waloszczyńska

31

Anna Kucia

III miejsce

Gimnazjum, szkoły ponadgimn.

ZSS im.K.I.Gałczyńskiego

Dorota Jonkisz

32

Paulina Mrozik

III miejsce

Gimnazjum, szkoły ponadgimn.

ZSS im.K.I.Gałczyńskiego

Dorota Jonkisz

 

Dorośli

 

 

 

 

33

Grażyna Rutkowska

I miejsce

dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

34

Lidia Ciba

II miejsce

dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

35

Agnieszka Drożdż-Hyra

III miejsce

dorośli

DK Olszówka

Anna Guzowska

 


Dom Kultury w Olszówce
2019-02-06
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

MÓWIĘ ŁADNIE I POPRAWNIE - SPOTKANIE Z LOGOPEDĄ W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
01.10-01.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
09.10-09.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-10.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.09-12.10.2021

WOKÓŁ GITARY- WARSZTATY MUZYCZNE

Dom Kultury w Kamienicy
22.09-12.10.2021

POZNAJEMY KUCHNIE EUROPY - KUCHNIA BELGIJSKA

Dom Kultury w Komorowicach
16.10-16.10.2021

OPEN GAME DAY OTWARTY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
16.10-16.10.2021

KONCERT ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA W KUBISZÓWCE

Dom Kultury Włókniarzy
27.10-27.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt