FOTORELACJA Z KONCERTU GOSPEL KOLĘDY I PSTORAŁKI W DK W OLSZÓWCE

DOM KULTURY W OLSZÓWCE

Fotorelacja z koncertu Gospel Kolędy i Pstorałki w DK w Olszówce

Zdjęcia z koncertu!

„Gospel Kolędy i Pastorałki” to ostatni koncert podczas którego można było wspólnie zaśpiewać kolędy. Na scenie Domu Kultury w Olszówce jako pierwszy zaprezentował się zespół wokalny Bemolki pod dyrekcją Agnieszki Dylik. Wyśpiewał kolędy: Przybieżeli do Betlejem, Pokój i nadzieja, Święta, święta Pójdźmy wszyscy do stajenki. Przymnijmy, że 11.01.2019 r. zespół wokalny Bemolki zdobył III miejsce w XII Komorowickim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Druga część koncertu „Gospel Kolędy i Pastorałki” to występ 40-osobowego Bielskiego Chóru Gospel działającego w Domu Kultury w Olszówce, a któremu dyryguje Michał Czulak. Chór wyśpiewał kolędy: Przybieżeli do Betlejem, Skrzypi Wóz, Pierwsza Gwiazda, Oto o północy, Jezusa Narodzonego oraz utwory Trust Me i Przyjaciel Mój. Tak jak poprzednie wydarzenie tak i ten ostatni koncert zgromadził wielu widzów, którzy wspólnie z chórem kolędowali, śpiewali a nawet tańczyli w ostatnich świątecznych dniach tego roku. Chórowi towarzyszył zespół muzyczny w składzie: Jacek Obstarczyk pianino, Klaudia Wachtarczyk bas, Albert Kokoszewski gitara oraz Dawid Broszczakowski perkusja.

2019-01-29