Dom Kultury w Starym Bielsku

ŚMIESZNA FOTKA PSA I KOTKA - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Śmieszna Fotka psa i kotka"! Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2022r. Mail: starebielsko@mdk.bielsko.pl

ŚMIESZNA FOTKA PSA I KOTKA

Konkurs fotograficzny.

KTO! Każdy kto posiada zwierzaka!

CO! Należy wykonać jedną śmieszną fotografię psa, kota bądź innego zwierzaka domowego.

WAŻNE!!! Prosimy aby podczas robienia fotografii mieć na uwadze dobro zwierząt. Fotografie pozowane, z zauważalnym „przymuszaniem” zwierząt do zdjęcia, nie będą brane pod uwagę. Zależy nam na zdjęciach z życia codziennego, kiedy Wasze pupile zostaną przyłapane w śmiesznej sytuacji bądź pozie, którą przy okazji uda się uwiecznić na zdjęciu.

GDZIE! Gotowe zdjęcia nadsyłamy mailem na starebielsko@mdk.bielsko.pl - w tytule maila: ŚMIESZNA FOTKA PSA I KOTKA

KIEDY! Na Wasze prace czekamy do 30 września 2022r.

JAK! (WAŻNE!!! bo to daje możliwość publikowania zdjęć/prac) W treści maila należy dołączyć klauzulę: "Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie Śmieszna fotka psa i kotka.

NAGRODY! Bony podarunkowe do sklepu zoologicznego VIPET:

I miejsce – 150zł

II miejsce – 100zł

III miejsce – 50zł

Będzie można za nie kupić smakołyki bądź akcesoria dla swoich pupilów!

INFO! Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w Światowy Dzień Zwierząt czyli 4 października 2022r. na Facebooku Domu Kultury w Starym Bielsku, a 14 października 2022r. o godzinie 18.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz wystawa wyróżnionych prac w Domu Kultury w Starym Bielsku.

Regulamin konkursów i wydarzeń online w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie https://www.mdk.bielsko.pl/rodo

Regulamin konkursu Śmieszna fotka psa i kotka: https://bit.ly/3qx9JR0

Dom Kultury w Starym Bielsku
12.09. - 04.10.2022

Ogłoszenie wyników nastąpi 4 października 2022r. na Facebooku Domu Kultury w Starym Bielsku o godz. 12:00.

DOM KULTURY W STARYM BIELSKU

ul. Jana III Sobieskiego 307A, 43-300 Bielsko-Biała