Dom Kultury w Wapienicy

MIŚ- ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI- INTERNETOWE ZAJĘCIA PLASTYCZNE

MIŚ- ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI- internetowe zajęcia plastyczne w DK w Wapienicy

W ramach zajęć rękodzielniczych, plastyczka z naszego Domu Kultury Pani Alina Chałupniak-Bednarska, proponuje zrobić Misia - zakładkę do książki. Potrzebne będą:
Materiały- sztywny kolorowy filc lub blok techniczny, klej na ciepło lub klej magik, taśma 2 str, kolorowe tasiemki, koraliki, ozdoby.
Należy wyciąć prostokąt z filcu lub bloku technicznego. Następnie narysować wg wzoru na zdjęciach, kształt głowy i nóżek misia, wyciąć je, a potem dokleić do przygotowanego wcześniej prostokąta. Całość można ozdobić według uznania- koralikami, tasiemkami i ozdobami. Mamy nadzieję, że zakładka będzie nie tylko ozdobą, ale i zachętą, by sięgnąć do przeczytania ciekawej książki. Powodzenia !

Dom Kultury w Wapienicy
07.05. - 15.05.2020

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała