Dom Kultury w Wapienicy

SPOTKANIE NOWOROCZNE W DK W WAPIENICY-FOTORELACJA

Fotorelacja ze Spotkania Noworocznego, które odbył się dniu 18.01.2020 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Wapienicy.

W dniu 18.01.2020 r. o godz. 17. 00 w Miejskim Domu Kultury - Domu Kultury w Wapienicy odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Radę Osiedla Wapienica, której przewodniczącą jest Pani Elżbieta Cichoń-Sadowska, Koło Gospodyń oraz Dom Kultury w Wapienicy. Spotkanie to było świętem koalicji wapienickiej wszystkich instytucji, organizacji samorządowych, kół i stowarzyszeń działających na terenie Wapienicy. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością szacowni goście :Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bielska-Białej Pan Piotr Ryszka, Radny Rady Miejskiej Bielska-Białej Pan Piotr Kochowski, Sekretarz Miasta Pan Igor Kliś, Przewodnicząca Rady Seniorów przy Urzędzie Miejskim Pani Elżbieta Rosińska, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej Pan Zbigniew Hendzel, Zastępca Dyrektora ZGM Pan Krzysztof Kwiatkowski oraz dyrektorzy wapienickich szkół i przedszkoli. Spotkanie uświetnił występ Kapeli Foklowej Wapienica, która od 7 lat działa w DK w Wapienicy pod kierunkiem muzyka Małgorzaty Gembali. Przybyli goście zostali zaproszeni przez Kapelę do wspólnego kolędowania. Uroczysty toast noworoczny wygłosili: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bielska-Białej Pan Piotr Ryszka oraz Radny Rady Miejskiej Pan Piotr Kochowski. Na koniec programu artystycznego wystąpiła grupa teatralna "Oj tam, Oj tam...", która działa w DK w Wapienicy pod kierunkiem aktora Jana Chmiela. Życzenia noworoczne złożył również Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej Pan Zbigniew Hendzel oraz przedstawiciele organizacji działających w Wapienicy. Spotkanie Noworoczne poprowadziły: Wiceprzewodnicząca Rady Osiedla Wapienica Pani Agnieszka Duraj oraz kierownik Domu Kultury w Wapienicy Pani Jolanta Witkowska.

Dom Kultury w Wapienicy
18.01. - 18.01.2020

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała

wapienica@mdk.bielsko.pl

Wieczór Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Kapelki Mała Wapienica w DK w Wapienicy-fotorelacja
31.01.2020
Otwarta akcja plastyczna "W kociej krainie" - rzeźba z masy papierowej w DK w Wapienicy-fotorelacja
Karnawałowo-kabaretowy wieczór z Teatrem Przystanek 1 w DK w Wapienicy.