Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

XVII FESTIWAL KULTURY PRZEDSZKOLNEJ

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

XVII FESTIWAL KULTURY PRZEDSZKOLNEJ

PROTOKÓŁ XVII FESTIWALU KULTURY PRZEDSZKOLNEJ

 

 

 

PROTOKÓŁ XVII FESTIWALU KULTURY PRZEDSZKOLNEJ

23 – 24 MAJA 2018

W XVII edycji Festiwalu Kultury Przedszkolnej zaprezentowało swoje umiejętności artystyczne 350 dzieci z 16 Przedszkoli, przygotowanych przez 50 nauczycieli wychowania przedszkolnego.

JURY:

CZESŁAWA MANOWSKA - dyrektor pedagogiczny Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej
Oxford Primary School

EWA POLAK-WALESIAK – aktorka

AGATA ROSOWSKA – Centrum Edukacja

ŁUKASZ ADAMCZYK - muzyk

przyznało:

PODZIĘKOWANIA

1.NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TIK TAK - za spójność artystyczną programu, kostiumy, żywy akompaniament i przygotowanie wokalne

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Amelia Rodak - za urok i wdzięk małego artysty

  • Kamila Woźniak - za urok i wdzięk małego artysty 

2. PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI NR 38 - za podjęcie metody terapeutycznej w przygotowaniu inscenizacji teatralnej z udziałem nauczycieli,scenografię i kostiumy 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Urszula Szabałowska - za urok i wdzięk małego artysty

  • Maja Mikler - za urok i wdzięk małego artysty

3. PRZEDSZKOLE NR 31 - za patriotyczne przesłanie w tańcu i piosence, kostiumy i sprawność wykonawców 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Weronika Jahna - za urok i wdzięk małego artysty

  • Lena Szynka - za urok i wdzięk małego artysty

  • Natalia Jakubas - za urok i wdzięk małego artysty

  • Wojciech Skrzyński - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Julia Motal – za urok i wdzięk małego artysty

4. PRZEDSZKOLE NR 40 – za układ choreograficzny i wykonanie tańca BORA-BORA
oraz inscenizację wiersza pt. „Spotkanie z Dżinem” i piękne kostiumy

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Angelika Wodniak - za urok i wdzięk małego artysty

  • Dorota Skobel - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Ania Suchińska - za urok i wdzięk małego artysty

  • Emilka Kubas - za urok i wdzięk małego artysty

5. PRZEDSZKOLE NR 7 – za oprawę muzyczną, kostiumy, elementy patriotyzmu,
sprawność małych artystów oraz interpretację wiersza pt. „Kto Ty jesteś” 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Ada Strycharczyk-Maj - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Zuzia Rączka -m za urok i wdzięk małego artysty

  • Oliwia Ryszkiewicz - za urok i wdzięk małego artysty

    Patryk Pilarz - za urok i wdzięk prezentacji scenicznych

  • Nina Lachendro - za urok i wdzięk prezentacji scenicznych

  • Marta Kula - za urok i wdzięk prezentacji scenicznych

6. PRZEDSZKOLE NR 39 – za piękne kostiumy, wykonanie i choreografię tańca
pt. „Polka” 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Maja Franz - za urok i wdzięk małego artysty

  • Zosia Piela - za urok i wdzięk małego artysty

7. PRZEDSZKOLE NR 41 – za interpretację wiersza pt. „ Wyjście smoga z Wapienicy”,
układ choreograficzny i wykonanie „Tańca powietrza”

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Mateusz Klaczek - za urok i wdzięk małego artysty

  • Milena Konicka - za urok i wdzięk małego artysty

  • Jakub Kramarz - za urok i wdzięk małego artysty

8. AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SMYK - za urok i wdzięk małych wykonawców,
piękne kostiumy i układ choreograficzny w „Tańcu motyli” 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Gniewko Spławiński - za urok i wdzięk małego artysty

  • Hania Hrapkowicz - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Julia Potrawiak - za urok i wdzięk małego artysty

9. DZIECIECA GRUPA TWÓRCZA „ PAJACYKI”- DOM KULTURY W OLSZÓWCE -
dla najmłodszych uczestników za wdzięk i urok, spójność pogramu,
kostiumy i taniec pt. „Opera w kurniku” 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Karol Rogoziński - za urok i wdzięk małego artysty oraz wykonanie pracy plastycznej

  • Maksymilian Kordaszewski - za urok i wdzięk małego artysty oraz wykonanie pracy plastycznej

  • Jan Antosiak - za urok i wdzięk małego artysty oraz wykonanie pracy plastycznej

  • Jakub Barcik - za urok i wdzięk małego artysty - za wykonanie pacy plastycznej

  • Mateusz Harężlak - za urok i wdzięk małego artysty 

III MIEJSCE

10. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 W JAWORZU – za sportową incenizację spektaklu, dobrą zabawę, tempo, kostiumy oaz niezwykłą sprawność wykonawców 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Oliwia Gabrych - za urok i wdzięk małego artysty oraz wykonanie pracy plastycznej

  • Lena Staniewska - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Julia Kluka - za urok i wdzięk małego artysty

  • Błażej Mrzyczek – za urok i wdzięk małego artysty

  • Lena Knopek – za urok i wdzięk małego artysty

11. PRZEDSZKOLE NR 16 - za kultuwawanie folkloru, brawurowy taniec górali i góralek,
 świetne przygotowanie recytatorów i wokalistów

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Mateusz Stopka - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Julia Pustelnik - za urok i wdzięk małego artysty

  • Nikola Rymarczyk - za urok i wdzięk małego artysty

  • Patryk Górkiewicz - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Łukasz Bartula-Duraj – za urok i wdzięk małego artysty

  • Kinga Jakóbiec – za urok i wdzięk małego artysty

  • Milena Krzanowska – za urok i wdzięk małego artysty

II MIEJSCE

12. PRZEDSZKOLE NR 43 – za pomysł inscenizacji teatralnej, scenografię, kostiumy, dobór muzyki i wdzięk wykonawców - 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Jan Jurecki - za urok i wdzięk małego artysty

  • Aleksandra Dudzik - za urok i wdzięk małego artysty

  • Maja Dudzik - za urok i wdzięk małego artysty

  • Julia Rogowska - za urok i wdzięk małego artysty 

13. PRZEDSZKOLE NR 49 – za inscenizację wiersza pt. „Ratujmy Bielsko”, taniec „Straszny smog”, sprawność małych atystów, kostiumy i animację smoka 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Olaf Netter - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Nina Dziadzio - za urok i wdzięk małego artysty

  • Maria Zdanowska - za urok i wdzięk małego artysty

  • Nikola Dudziak - za urok i wdzięk małego artysty

I MIEJSCE

14. PRZEDSZKOLE NR 2 - za scenografię , kostiumy, choreografię, oprawę muzyczną i przygotowanie wokalne artystów 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Natasza Mrowiec - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Martyna Konieczna - za urok i wdzięk małego artysty

  • Zosia Małecka - za urok i wdzięk małego artysty

  • Filip Śleziński - za urok i wdzięk małego artysty

I MIEJSCE

PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY
dla

DZIECIĘCEJ GRUPY TWÓRCZEJ „SKRZATY”

Dom Kultury „ Włókniarzy” 

za imponującą grę na instrumentach, choreografię, piękne kostiumy, żywiołowość i radość sceniczną 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Dominik Bużek - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Sofia Drobisz - za urok i wdzięk małego artysty

  • Pola Kupiec - za urok i wdzięk małego artysty

  • Zosia Obirek - za urok i wdzięk małego artysty

  • Zosia Pisowadzka - za urok i wdzięk małego artysty

  • Liliana Powell - za urok i wdzięk małego artysty

I MIEJSCE

PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO ZARZĄDU OŚWIATY

dla

PRZEDSZKOLA NR 24

za spójność programu, kostiumy, scenografię, rekwizyty, przygotowanie wokalne solistki i zespołu,
taniec i interpretację wiersza pt. „Chiny ciekawy kraj” 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

  • Helena Stolarska-Laszczak - za urok i wdzięk małego artysty 

  • Zuzia Hernaiz - za urok i wdzięk małego artysty

  • Natalia Piecuch - za urok i wdzięk małego artysty 

 

Sponsorzy:

Miejski Zarząd Oświaty

Oxford Centre w Bielsku-Białej

Mac Edukacja

 


Dom Kultury w Hałcnowie
2018-05-29
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA STAŁE W SEZONIE 2021/2022 W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
23.08-23.09.2021

SĄSIADÓWKA BB

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
24.09-24.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2021/2022

Dom Kultury w Lipniku
25.08-30.09.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-09.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
09.10-09.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.09-12.10.2021

POZNAJEMY KUCHNIE EUROPY - KUCHNIA BELGIJSKA

Dom Kultury w Komorowicach
16.10-16.10.2021

OPEN GAME DAY OTWARTY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
16.10-16.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt