XIX FESTIWAL TRZECH KULTUR - TEATR ANIMACJI EF

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

XIX Festiwal Trzech Kultur - Teatr Animacji eF

TEATR ANIMACJI eF zaprezentuje swój spektakl na Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie

Wielki zaszczyt i wspaniała propozycja Organizatorów Festiwalu w Włodawie dla Zespołu Teatru eF, który zaprezentuje swój spektakl obok pokazów znakomitych polskich artystów m.in. : Marian Opania, Mieczysław Szczęśniak, Jerzy Kalina, Poławiacze Pereł, Arka Noego, Małgorzata Lipska.

W Festiwalu biorą udział zaproszone zespoły z USA, Izraela, Rosji, Ukrainy i Polski. Spektakle, recitale, filmy, wernisaże, koncerty muzyczne, liczne warsztaty i spotkania odbywać się będą w Synagogach, Kinie, Cerkwi i estradach na placu Włodawy.

Jesteśmy dumni z docenienia naszego zespołu, dziękujemy za zaproszenie i uczestnictwo w tym artystycznym wydarzeniu.

Dom Kultury w Hałcnowie
2018-09-28