Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

XIX PRZEGLĄDU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ IM. MAŁGORZATY PAPIUREK

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

XIX PRZEGLĄDU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ im. Małgorzaty Papiurek

XIX PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ - PROTOKÓŁ


 

PROTOKÓŁ

XIX PRZEGLĄDU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

z dnia 30.10.2018

Jury w składzie:

Karol Markowski - muzyk

Jerzy Handzlik – Prezes Radia Bielsko, pedagog, poeta, satyryk

Łukasz Adamczyk - muzyk

po wysłuchaniu wszystkich uczestników osób przyznało następujące wyróżnienia:

 

KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

(soliści, duety,zespoły wokalne do 6 osób)

II MIEJSCE - ZESPÓŁ „BESKIDZKIE NUTKI” - Przedszkole nr 31 – za wykonanie utworów pt. „Przybyli ułani pod okienko” oraz „W moim ogródeczku”

KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

(zespoły wokalne powyżej 6 osób)

I MIEJSCE - GRUPA 5-cio i 6-cio latków – Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 2

w Jaworzu - za wykonanie utworów pt. „Jestem Polką i Polakiem” oraz „Polska różna”

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS I-III

(soliści, duety, zespoły do 6 osób)

WYRÓŻNIENIE - JULIA ROGOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 28 - za wykonanie utworów pt. „ Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz „Rozkwitały pąki białych róż”

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS I-III

(zespoły wokalne powyżej 6 osób)

I MIEJSCE - „TĘCZOWY CHÓREK” - Zespół Szkół w Wilamowicach – za wykonanie utworów pt. „ Głodni niepodległości” oraz „ Jestem Polką i Polakiem”

II MIEJSCE - ZESPÓŁ KLASY I D – Szkołą Podstawowa nr 28 – za wykonanie utworów

pt. „ Co to jest niepodległość” oraz „ Jesteśmy Polką i Polakiem”

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV -VI

(soliści, duety, zespoły do 6 osób)

I MIEJSCE - NADIA STEFAŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 11 w Tychach – za wykonanie utworów pt. „Tango na orkiestrę i jeszcze jeden głos” oraz „ Nie żałujcie serca dziewczyny”

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV -VI

(zespoły wokalne powyżej 6 osób)

I MIEJSCE - ZESPÓŁ WOKALNY „ ALLEGRO” - Szkoła Podstawowa Nr 28 – za wykonanie utworów pt. „ Marsz Sybiraków” oraz „ Nie masz nad leguna”

I MIEJSCE - ZESPOŁ „ASY Z PIĄTEJ KLASY” - Zespół Szkół w Wilamowicach – za wykonanie utworów pt. „ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” oraz „ Niepodległa, niepokorna”

II MIEJSCE - ZESPÓŁ KLASY V – Szkoła Podstawowa Nr 28 – za wykonanie utworów

pt. „ Flaga” oraz „Piechota”

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS VII – VIII i III GIMNAZJIUM

(soliści, duety, zespoły do 6 osób)

I MIEJSCE - KLAUDIA KOLASA - Zespół Szkół w Wilamowicach – za wykonanie utworów pt. „ Taki kraj” oraz „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”

I MIEJSCE - ZESPÓŁ WOKALNY – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy – za wykonanie utworów pt. „ Ojczyzna” oraz „ Dziewczyna z granatem”

II MIEJSCE - JULIA SEMINOWICZ – Szkoła Podstawowa nr 28 – za wykonanie utworów pt. „ Niepodległość” oraz „Niepodległa, niepokorna”

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH

(soliści, duety, zespoły do 6 osób)

I MIEJSCE - MATEUSZ POLLAK – Zespół Szkół Technicznych - za wykonanie utworów pt. „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” oraz „ Miejcie nadzieję”

II MIEJSCE - WIKTORIA POLAK – Zespół Szkół Plastycznych – za wykonanie utworów

pt. „ Powrócisz tu” oraz „ Rozkwitały pąki białych róż”

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH

(soliści, duety, zespoły powyżej 6 osób)

I MIEJSCE - CHÓR ŻEROMSKIEGO – Zespół Szkół Ogólnokształcących

im. Stefana Żeromskiego – za wykonanie utworów pt. „Pieśń do Bogarodzicy” oraz

„ Marsz Polonia”

KATEGORIA: DZIECI I MŁODZIEŻ INNYCH PLACÓWEK

(soliści, duety, zespoły do 6 osób)

WYRÓŻNIENIE - KORNELIA CHROBOK – Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie – za wykonanie utworów pt. „ Rozkwitały pąki białych róż” oraz „ Hej, hej ułani”

I MIEJSCE - ZESPÓŁ WOKALNY „WŁÓCZYKIJE” - grupa średnia – Osiedlowe Centrum Kultury „PEGAZ” - za wykonanie utworów pt. „ Żeby Polska” oraz „Róbmy swoje”

KATEGORIA: DZIECI I MŁODZIEŻ INNYCH PLACÓWEK

(zespoły powyżej 6 osób)

I MIEJSCE - KAPELA MAŁY BESKIDEK – Dom Kultury „WŁÓKNIARZY” - za wykonanie utworów pt. „ Przybyli ułani” oraz „ Jak długo w sercach naszych”


Dom Kultury w Hałcnowie
2018-11-11
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACYJNA FOTKA"

Dom Kultury w Komorowicach
27.07-17.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Dom Kultury w Starym Bielsku
23.08-20.09.2021

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA STAŁE W SEZONIE 2021/2022 W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
23.08-23.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2021/2022

Dom Kultury w Lipniku
25.08-30.09.2021

PLENEROWE WIDOWISKO AUDIOWIZUALNE "SZTUKA WSPÓŁTWORZENIA" ODSŁONA 2.

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
02.10-02.10.2021

"MITY, BOHATERZY I WSPOMNIENIA, CZYLI JAK NASZA PAMIĘĆ MA SIĘ DO HISTORII?" - WYKŁAD W RAMACH PROJEKTU KULTURA DOSTĘPNA

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
02.10-02.10.2021

9. FESTIWAL POEZJI SŁOWIAŃSKIEJ - KONFRONTACJE POETYCKIE W KUBISZÓWCE

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
04.10-04.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-09.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt