IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL "ŚWIAT BAJKOWYCH CUDÓW"

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL "ŚWIAT BAJKOWYCH CUDÓW"

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

SERDECZNIE ZAPRASZA

na IV edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca, Muzyki i Piosenki

"ŚWIAT BAJKOWYCH CUDÓW"

7 stycznia 2019 r będziemy gościć zespoły z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Polski. Wzorcowe zespoły z Moskwy, Nowosybirska, Kazachstanu, Brześcia, Kaliningradu i zespoły z Miejskiego Domu Kultury zaprezentują się na hałcnowskiej scenie oraz wspólnie będą uczestniczyły w warsztatach tanecznych i wokalnych.

Część konkursowa odbędzie się w dn. 7.01.2019 od godz. 10.00 do 14.00, warsztaty poprowadzą choreografowie z Rosji. Zespoły wokalne podnosić będą swoje umiejętności z aktorką-wokalistką Ludmiłą Małecką oraz z kompozytorem i aranżerem Arturem Grudzińskim.

KONCERT GALOWY, WRĘCZENIE STATUETEK I DYPLOMÓW   7.01.2019 o godz. 18.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Hałcnowie.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Dom Kultury w Hałcnowie