Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

LAUREACI XIX PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

LAUREACI XIX PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

LAUREACI XIX PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK W DOMU KULTURY W HALCNOWIE

LAUREACI XIX PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

ZAPROSZENI DO KONCERTU GALOWEGO w dniu 20.01.2019 o godz. 15.00

BARBARA STRZĄDAŁA - Szkoła Podstawowa nr 29 w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ WOKALNY „STOKROTKI” - Dom Kultury „Włókniarzy”

ZESPÓŁ „DOMINANTA” - Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

KORNELIA PODSTAWNA - Dom Kultury w Komorowicach

ZESPÓŁ WOKALNY „PRYMKA” - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach

ALEKSANDRA BIELEWICZ – Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

ANNA MUŚ – Dom Kultury w Hałcnowie

JULIA SZOTEK – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

AGATA FOLTYN – Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

NINA KUMOREK – III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej

DOMINIKA HAMERA – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

STUDIO WOKALNE „RAZ, DWA, TRZY” - gr. 3 - Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach

GRUPA WOKALNA SENIORÓW – Dom Kultury w Hałcnowie

ZAPROSZENI PO ODBIÓR STATUETEK I DYPLOMÓW

w dniu 20.01.2019 o godz. 15.00

KÓŁKO MUZYCZNE „SINGING CLUB” - Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa OXFORD Primary School w Bielsku-Białej

NATALIA SIEKIERKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach

ZESPÓŁ „WESOŁE SKRZATY”- Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1 w Jaworzu

ZOFIA KRASZEWSKA – Katolickie Przedszkole w Cieszynie

EWELINA STRZĄDAŁA

ZESPÓŁ „WŁÓCZYKIJE” - gr. najmłodsza – Fundacja Wspierania Talentów Dzieci,

Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije”

GRUPA „SPRYTNE LISKI”- Niepubliczne Przedszkole TIK-TAK

GRUPA VIII - Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

MILENA SZOŁTYSEK – Chorzowskie Centrum Kultury

ANTONINA KRASZEWSKA – Katolicka Szkoła Podstawowa w Cieszynie

KORNELIA CHROBOK – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach

LILIANA LIPOWSKA – Ognisko Muzyczne w Pszczynie

ZESPÓŁ KLASY I C – Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ KLASY II C – Szkoła Podstawowa nr28 w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ KLASY III A – Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ WOKALNY „TĘCZOWY CHÓREK”- Zespół Szkół w Wilamowicach

BARTOSZ JASIONEK – Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej

LENA LEŚNIEWSKA – Szkoła Podstawowa nr 37 w Bielsku-Białej

JULIA FICOŃ – Dom Kultury w Komorowicach

ROKSANA WIERA - Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

WERONIKA GAWĘDA – Dom Kultury w Komorowicach

SANDRA PYTLARZ – Szkoła Podstawowa w Przybędzy

EMILIA PILCZEK – Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

HANNA SAŁAMUN – Dom Kultury w Komorowicach

KOŁO ARTYSTYCZNO-MUZYCZNE „NA LUZIE” - Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej

ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „PĘTELKA” z ZESPOŁEM FLETOWYM – Szkoła Podstawowa nr 37 w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ WOKALNY „LA LA LA” - Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach

JAKUB MATEJCZUK – Szkoła Podstawowa w Dębowcu

ANNA GARBIEŃ – Dwujęzyczna Szkoła im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej

NATALIA DZIUROSZ - Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

KAMILA KURZOK – Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

KARINA SKWARCZYŃSKA

ZUZANNA LEMANTOWICZ – Szkoła Podstawowa nr 39 w Chorzowie

HONORATA MAŁYS – Ognisko Muzyczne w Pszczynie

JULIA BUDA, KAMILA KURZOK, MAKSYMILIAN ZONTEK

HANNA SOLARCZYK – Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie

ZESPÓŁ WOKALNY – Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej

MAGDALENA KALABIŃSKA – Fundacja Wspierania Talentów Dzieci,Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije”

ALEKSANDRA LOSKA – Frelichów – Chybie

PAULINA HEROK – Ognisko Muzyczne w Pszczynie

WIKTORIA STYPA – Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach

MICHAŁ POSŁUSZNY, JULIA SZOTEK – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

MATEUSZ WOREK – Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach

SANDRA ŚLIWA – Chorzowskie Centrum Kultury

MARIA KUNC-JASIŃSKA – Chorzowskie Centrum Kultury

ROCH BRANNY, BARBARA BRANNY, MARIA BRANNY – Szkoła Podstawowa w Dębowcu

 

 


Dom Kultury w Hałcnowie
2019-01-17
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACYJNA FOTKA"

Dom Kultury w Komorowicach
27.07-17.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Dom Kultury w Starym Bielsku
23.08-20.09.2021

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA STAŁE W SEZONIE 2021/2022 W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
23.08-23.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

RUSZYŁY ZAPISY DO GRUP TWÓRCZYCH W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2021/2022

Dom Kultury w Lipniku
25.08-30.09.2021

PLENEROWE WIDOWISKO AUDIOWIZUALNE "SZTUKA WSPÓŁTWORZENIA" ODSŁONA 2.

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
02.10-02.10.2021

"MITY, BOHATERZY I WSPOMNIENIA, CZYLI JAK NASZA PAMIĘĆ MA SIĘ DO HISTORII?" - WYKŁAD W RAMACH PROJEKTU KULTURA DOSTĘPNA

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
02.10-02.10.2021

9. FESTIWAL POEZJI SŁOWIAŃSKIEJ - KONFRONTACJE POETYCKIE W KUBISZÓWCE

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
04.10-04.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-09.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt