KONCERT OKTETU WIOLONCZELISTÓW NOSPR MOZAIKA BB - NASZ ŚWIAT WARTOŚCI

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z koncertu oktetu wiolonczelistów NOSPR „Mozaika BB", który odbył się 24 października br., uświetnił zakończenie projektu MOZAIKA BB – NASZ ŚWIAT WARTOŚCI i został poprzedzony krótką relacją filmową z przeprowadzonych działań.

Ten wyjątkowy koncert, który odbył się 24 października br., uświetnił zakończenie projektu MOZAIKA BB – NASZ ŚWIAT WARTOŚCI i został poprzedzony krótką relacją filmową z przeprowadzonych działań. Na ekranie zobaczyliśmy debatę na temat wartości łączących mieszkańców miasta, warsztaty mozaiki oraz jej montaż. Stworzone w ramach projektu dzieło opowiada o współpracy, wolności, tolerancji i szacunku. O tym, co w człowieku najlepsze i najpiękniejsze, opowiedzieli też, wykorzystując magię muzyki, występujący tego wieczoru na scenie Kubiszówki artyści. A dzięki przyznanemu grantowi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Infrastruktura domów kultury 2020" mogliśmy cieszyć się pięknym i czystym dźwiękiem intrumentów oraz podziwiać zjawiskowe oświetlenie sceny.

Fotografie wykonał Sebastian Stokłosa.

25.10. - 25.10.2020

godz.