Dom Kultury w Starym Bielsku

WYNIKI KONKURSU LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR...

...kto wytrwale pracował poleci pod same chmury  : ) - wyniki konkursu ... Latawce, dmuchawce, wiatr….

Szanowni Państwo oto latawcowe rozstrzygnięcia : )
... z wielką przyjemnością informujemy, że w internetowym konkursie … Latawce, dmuchawce, wiatr…. organizowanym przez Dom Kultury w Starym Bielsku, laureatami zostali : Marysia, Justynka, Zosia, Ola, Dawid i Olek - powyżsi polecą do nieba helikopterem i spod chmur pooglądają sobie nasze miasto i okolice, otrzymają prawdziwy certyfikat lotu oraz oczywiście pięknego latawca : ), dodatkowym wyróżnieniem została doceniona Ekipa Bractwa Śródziemia : )
Serdecznie gratulacje dla Laureatów, za pomysłowość, wytrwałość w pracy, solidność wykonania i stworzenie pięknych latawców : ) teraz już tylko czekamy na pogodę idealną coby było wszystko dobrze z góry widać i…. LECIMY!!!!
Ps. serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla naszego latającego partnera – Firmy HELIPOLAND

PS: WIELKIE LATANIE w najbliższy czwartek o 17.00 na bielskim lotnisku : )

Dom Kultury w Starym Bielsku
30.07. - 30.07.2020