Dom Kultury w Starym Bielsku

"ZOSTAŃ W DOMU - POCHWAL SIĘ OGRODEM" - KONKURS FOTOGRAFICZNY

... złap wiosnę obiektywem swojego aparatu, zrób jej niespodziewaną fotkę, uwiecznij jej piękno i... wygraj atrakcyjne nagrody - zapraszamy do wspólnej zabawy wraz z Domem Kultury w Starym Bielsku

WYNIKI KONKURSU JUŻ 6 MAJA : )

Wiosna rozkwita na całego, czas się budzić do życia i wszelkiej aktywności ( oczywiście możliwej w tych czasach i prawnie dozwolonej)... ogłaszamy wobec powyższego konkurs fotograficzny pod znamienitym tytułem:
"ZOSTAŃ W DOMU - POCHWAL SIĘ OGRODEM"
Regulamin (wersja uproszczona
1. Zrób zachwycające zdjęcie (max 3) swojego ogrodu, tarasu, balkonu, parapetu... ukazujące WIOSNĘ w swojej pełnej krasie...
2. Pochwal się nim - wyślij na maila: starebielsko@mdk.bielsko.pl z dopiskiem wiosna od teraz do 30 kwietnia : )
3. Dołącz klauzulę (WAŻNE!!!! bo to daje możliwość publikowania Państwa zdjęć)
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie:

regulamin

4. Wygraj NAGRODY - 10 profesjonalnych sekatorów firmy Fiskars
5. O przyznaniu nagród (po konsultacjach społecznych) zadecyduje gremium sędziowskie w osobie działkowca-ogrodnika-fotografa amatora : )
WIOSENNIE ZAPRASZAMY : )

Dom Kultury w Starym Bielsku