Wybierz poniżej swój dom kultury
ZAPISY NA ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 W DK W WAPIENICY
Zapisy na zajęcia artystyczne na nowy rok szkolny 2019/2020 w DK w Wapienicy
Zapisy na zajęcia artystyczne na nowy rok szkolny 2019/2020 w DK w Wapienicy
Dom Kultury w Wapienicy
ogłasza zapisy i serdecznie zaprasza
na zajęcia
w nowym roku kulturalnym 2019/2020
Zapisy od 26.08.2019 r.
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA:
Zespół Tańca Nowoczesnego - IMPULS
grupa zaawansowana (wiek 12-19 lat)
- zajęcia w środy od godz. 18.00 do 20.00
zaczynamy od 04.09.2019 r.
NOWOŚĆ OD WRZEŚNIA!
Zespół Tańca współczesnego MAŁA CONTRA
(zapraszamy dziewczynki rozciągnięte,
najlepiej ćwiczące gimnastykę artystyczną
z II, III, IV klasy)
- zajęcia we wtorki od godz. 13.00 do 15.00
zaczynamy od 03.09.2019 r.
Zespół Tańca Nowoczesnego - FLEX-DANCE
grupa średniozaawansowana (klasa IV, V,VI klasa)
- zajęcia we wtorki od godz. 15.00 do 17.00
zaczynamy od 03.09.2019 r.
Dziecięcy Zespół Taneczny - SPOKO-JUNIOR
(wiek 6 -7 lat )
- zajęcia w poniedziałki od godz. 16.30 do 18.00
zaczynamy od 02.09.2019 r.
Dziecięcy Zespół Taneczny - PINK
grupa początkująca (wiek 4-5 lat)
- zajęcia we wtorki od godz. 17.00 do 18.30
zaczynamy od 03.09.2019 r.
Szkółka baletowa ARABESKA
grupa początkująca (I ,II, III klasa)
- zajęcia w poniedziałki od godz. 13.00 do 14.30
zaczynamy od 02.09.2019 r.
Zespół Tańca współczesnego - CONTRA JUNIOR
grupa średniozaawansowana
(IV,V, VI klasa)
- zajęcia w poniedziałki od godz. 14.30 do 16.30
zaczynamy od 02.09.2019 r.
Zespół Tańca współczesnego - CONTRA
grupa zaawansowana od 13 lat
- zajęcia w poniedziałki od godz. 18.00 do 20.00
zaczynamy od 02.09.2019 r.
NOWOŚĆ OD WRZEŚNIA !!!
AEROBIK
- zajęcia we wtorki od godz.18.45 do 19.45
zaczynamy od 03.09.2019 r.
instruktor - Natalia Piekarczyk
Zespół Tańca HIP-HOP - D.G.F CREW
grupa zaawansowana (wiek 16-20 lat)
- zajęcia w czwartki od godz. 18.00 do 20.00
- instruktor Paulina Kachel
Zespół Tańca DANCEHALL - D.G.F YOUTH
grupa średniozaawansowana (VI,VII,VIII klasa)
- zajęcia w czwartki od godz. 16.30- 18.00
- instruktor Paulina Kachel
zaczynamy od 05.09.2019 r.
Zespół Tańca DANCEHALL
SCHOCKO-DANCE
(klasa IV, V, VI)
- zajęcia w czwartki od godz. 15.00 do 16.30
- instruktor Maja Kozioł
zaczynamy od 05.09.2019 r.
Kółko plastyczne AKWARELA I
/od 10 lat/
- zajęcia w środy od godz. 15.00 do 16.30
- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska
zaczynamy od 04.09.2019 r.
Kółko plastyczne AKWARELA II (8 do 10 lat)
- zajęcia w środy od godz. 16.30 do 18.00
- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska
zaczynamy od 04.09.2019 r.
Kółko plastyczne TĘCZOWY ŚWIAT I (wiek 5-6 lat)
- zajęcia w czwartki od godz. 15.00 do 17.00
- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska
zaczynamy od 05.09.2019 r.
Kółko plastyczne TĘCZOWY ŚWIAT II (wiek 6-7 lat)
- zajęcia w czwartki od godz. 17.00 do 19.00
- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska
zaczynamy od 05.09.2019 r.
Zespół wokalny MUZYCZNY ODJAZD
( klasa IV,V,VI,VII)
- zajęcia we wtorki od godz. 18.30 do 20.00
zaczynamy od 03.09.2019 r.
Nauka gry na gitarze - zajęcia indywidualne z instruktorem
pierwsze zajęcia
po wcześniejszym umówieniu się
z instruktorem muzykiem Januszem Zalewskim
Nauka gry na skrzypcach - zajęcia indywidualne z instruktorem
pierwsze zajęcia
po wcześniejszym umówieniu się
z instruktorem muzykiem Kingą Wrzeszcz.
Nauka gry na akordeonie- zajęcia indywidualne z instruktorem
- pierwsze zajęcia po wcześniejszym umówieniu się
z instruktorem muzykiem Klaudiuszem Grzybkiem.
Nauka gry na instrumentach klawiszowych -
zajęcia indywidualne z instruktorem
- pierwsze zajęcia po wcześniejszym umówieniu się
z instruktorem- muzykiem Ewą Rabaszowską
ZUMBA
- zajęcia w poniedziałki i czwartki
od godz. 20.00 do 21.00
- instruktor Paweł Gorzelak
zaczynamy od 02.09.2019 r.
Kółko modelarstwa kartonowego i plastikowego
(wiek od 9 lat)
- zajęcia w poniedziałki od godz. 16.30 do 19.30
- instruktor Tadeusz Duda
zaczynamy od 02.09.2019 r.
Grupa teatralna MANIA GRANIA
(wiek od 9 lat)
- zajęcia w środy od godz. 16.00 do 18.00
- instruktor Jan Chmiel
zaczynamy od 04.09.2019 r.
KAPELA FOLKOWA WAPIENICA
- zajęcia w piątki
- instruktor Małgorzata Gembala
KAPELKA MAŁA WAPIENICA
- zajęcia w piątki
- instruktor muzyk Kinga Wrzeszcz
Teatr Seniora OJ TAM, OJ TAM...
- zajęcia w środy od godz. 14.00- 16.00
- instruktor Jan Chmiel
zaczynamy od 04.09.2019 r.
Zespół wokalny dla Seniorów " RETRO"
- zajęcia w środy od godz. 10.00 do 12.00
- instruktor Ewa Rabaszowska
zaczynamy od 04.09.2019 r.
Warsztaty Malarskie dla Seniorów
z elementami rękodzieła
I GRUPA -zajęcia w środy od godz. 9.45 do 11.45
II GRUPA - zajęcia w czwartki od godz. 11.00 do 13.00
- instruktor Alina Chałupniak-Bednarska
zaczynamy od 04.09.2019 r.
Gimnastyka rekreacyjno-rehabilitacyjna dla kobiet
- zajęcia w środy
I Grupa od godz. 12.15 do 13.15
II Grupa od godz. 13.15 do 14.15
- instruktor Katarzyna Kusy
zaczynamy od 04.09.2019 r.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
ZAPISY TELEFONICZNIE
LUB W BIURZE
DOMU KULTURY W WAPIENICY !!!