Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

III Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich

Protokół Turnieju Tańców Polskich "O Serce Beskidów"

 

 

 

Protokół
III Turnieju Tańców Polskich

„ O SERCE BESKIDÓW”
28 kwietnia 2018 r.

 

 

Sędzia Główny:

Mariusz Krupiński – Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego Komisji ds.Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF, Komisarz Regionu Warmińsko-Mazurskiego Komisji ds. Tańców Polskich PS CIOFF, choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Warmia”

Katarzyna Bilska – sędzia konsultant, członek Kolegium Sędziowskiego Komisji ds. Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF, Choreograf, pedagog Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Toruń”

Aleksandra Rolska - sędzia konsultant, wieloletni choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”

Ewa Miś-Krzemińska – sędzia, członek Kolegium Sędziowskiego Komisji ds. Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF, Kierownik i Choreograf Zespołu Pieśni i Tańca„Nowa Ruda”

Monika Hildebrand – sędzia, instruktor i choreograf Zespołu Pieśni i TańcaZamojszczyzna”

Marek Wieremiejko – sędzia skrutiner

 

KATEGORIA I C

I miejsce
Brzeziński Franciszek, Siejka Łucja Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
II miejsce
Szamota Mikołaj
, Zdrzalik Hanna Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”
III miejsce
Janic Olivier, Borucka Zuzanna Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”
IV miejsce
Nowak Krzysztof, Nowakowska Natalia Zespół Tańca Ludowego„Niezapominajka”
V miejsce
Kasperski Maciej, Krzystańska Aleksandra Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”
VI miejsce
Kasperski Jakub, Wróbel Łucja Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”

 

KATEGORIA II A

I miejsce
Kułaga Michał, Kapłon Aniela Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
II miejsce
Tabor Paweł, Brzezińska Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
III miejsce
Tarędź Wojciech, Kolonko Maria Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”

 

KATEGORIA III B

I miejsce
Zabrocki Juliusz, Ciok Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Małe Żuławy”
II miejsce
Pulchny Mateusz, Badzińska Oliwia Międzyszkolny Ludowy Zespół Tańca „Krakowiak”
III miejsce
Pączek Kacper, Bronowska Magdalena Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
IV miejsce
Bieniek Stanisław, Hojna Anna Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
V miejsce
Wiejak Szymon, Filipek Julia Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
VI miejsce
Matraszek Kacper, Kaniewska Paula Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”


 

KATEGORIA II C

I miejsce
Kapusta Antoni, Dyjach Gabriela Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
II miejsce
Link Mateusz, Makowska Wiktoria Zespół Pieśni i Tańca „Warmia”
III miejsce
Woźniak Kacper, Jasińska Karolina Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”
IV miejsce
Kozłowski Maksymilian, Kwaśna Daria Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
V miejsce
Goch Gabriel, Goch Emilia Międzyszkolny Ludowy Zespół Tańca „Krakowiak”
VI miejsce
Woźniak Jan, Górniak Judyta Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”

 

KATEGORIA III A

I miejsce
Jakubczyk Krzysztof, Surdecka Julia Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
II miejsce
Kasprzycki Wiktor, Sikora Dorota Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
III miejsce
Górczyński Bartosz, Wiśniewska Karolina Zespół Pieśni i Tańca „Warmia”

 

KATEGORIA III B
 

I miejsce
Szewczyk Maciej, Kolińska Kaja Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
II miejsce
Ćwikliński Jan, Ciok Zuzanna Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”

III miejsce
Zatopek Olivier, Kowalska Inga Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
IV miejsce
Świątek Adam, Duszyńska Lena Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”
V miejsce
Romowicz Mateusz, Badzińska Maja Międzyszkolny Ludowy Zespół Tańca „Krakowiak”
VI miejsce
Kamiński Szymon, Błażyczek Anna Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”

 

 

KATEGORIA III C

I miejsce
Daniel Szymon, Wojtyłko Milena Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
II miejsce
Smoliński Daniel, Grzybek Karolina Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”


 

KATEGORIA IV B

I miejsce
Domagała Wojciech, Klimek Julia Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
II miejsce
Lalikowski Paweł, Moździerz Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”
III miejsce
Cholewa Kacper, Baryłka Dominika Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
IV miejsce
Kolonko Wojciech, Surowiak Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
V miejsce
Baran Filip, Łopata Zuzanna Zespół pieśni i Tańca „Malbork”

 

KATEGORIA V B

I miejsce
Modestas Taskinas, Oleksandra Kurashkevych Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”
II miejsce
Nowak Michał, Jeziorska Monika Zespół Pieśni i Tańca „Silesianie” Uniwersytetu
Ekonomicznego w Katowicach
III miejsce
Sawicki Karol, Nowińska Joanna Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar”
IV miejsce
Szmidla Kamil, Polok Agata Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”

 

KATEGORIA VII A

I miejsce
Król Jarosław, Szulc Jolanta Kuźnia Artystyczna Wilanów
II miejsce
Korczyk Kazimierz, Nowak Agata Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
III miejsce
Kozień Janusz, Sławińska-Targosz Lucyna Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”

 

KATEGORIA III OPEN

I miejsce
Jakubczyk Krzysztof, Surdecka Julia Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
II miejsce
Górczyński Bartosz, Wiśniewska Karolina Zespół Pieśni i Tańca „Warmia”
III miejsce
Szewczyk Maciej, Kolińska Kaja Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
IV miejsce
Zatopek Olivier, Kowalska Inga Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
V miejsce
Maraszkiewicz Łukasz, Cholewa Sandra Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
VI miejsce
Romowicz Mateusz, Badzińska Maja Międzyszkolny Ludowy Zespół Tańca „Krakowiak”

 

KATEGORIA IV OPEN

I miejsce
Domagała Wojciech, Klimek Julia Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
II miejsce
Lalikowski Paweł, Moździerz Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”
III miejsce
Cholewa Kacper, Baryłka Dominika Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”
IV miejsce

Niebrój Michał, Ostrowska Natalia Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
V miejsce

Kolonko Wojciech, Surowiak Zofia Zespół Pieśni i Tańca „Beskid”
VI miejsce
Baran Filip, Łopata Zuzanna
Zespół Pieśni i Tańca „Malbork”
 

Bielsko-Biała żegna uczestników turnieju.

Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 


Dom Kultury Włókniarzy
2018-04-28
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

Dom Kultury w Komorowicach
15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
16.08-30.09.2021

MÓWIĘ ŁADNIE I POPRAWNIE - SPOTKANIE Z LOGOPEDĄ W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
01.10-01.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
09.10-09.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

Dom Kultury w Lipniku
15.09-10.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.09-12.10.2021

WOKÓŁ GITARY- WARSZTATY MUZYCZNE

Dom Kultury w Kamienicy
22.09-12.10.2021

POZNAJEMY KUCHNIE EUROPY - KUCHNIA BELGIJSKA

Dom Kultury w Komorowicach
16.10-16.10.2021

OPEN GAME DAY OTWARTY DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

Dom Kultury w Olszówce
16.10-16.10.2021

KONCERT ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA W KUBISZÓWCE

Dom Kultury Włókniarzy
27.10-27.10.2021

WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
PLIKI DO POBRANIA
AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt