DUŻY SUKCES CHÓRU ECHO

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

Duży sukces Chóru ECHO

Chór Echo w Tykocinie...

18 maja 2019 Chór „ECHO” z Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej uczestniczył w II Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Nadzieja w chórze”. Podczas tegorocznej edycji konkursu swój repertuar i umiejętności zaprezentowało aż 29 chórów w 6 kategoriach.

Efektem przesłuchań konkursowych i wielkim sukcesem Chóru „ECHO” było zdobycie najwyższego, Złotego Dyplomu i nagrody dla najlepszego chóru w swojej kategorii. Na pokreślenie zasługuje również fakt, że Pani Teresa Adamus została wyróżniona spośród wszystkich 29 dyrygentów i uhonorowana Nagrodą Specjalną organizatora – Radia „Nadzieja”, dla najlepszego dyrygenta Festiwalu.

Sukcesy na tegorocznym festiwalu wpisują się w trwający jubileuszowy rok 100-lecia działalności chóru „Echo”, potwierdzając niesłabnący wysoki poziom artystyczny zespołu.

2019-05-22