Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

Dom Kultury Włókniarzy

ZESPOŁY / ZAJĘCIA

FORMACJA TAŃCA HIP-HOP MAD MOVES

MDK

To grupa pokazowa zamknięta (selekcja tancerzy w pierwszym miesiącu uczęszczania) skierowana do młodzieży (+12) z minimum rocznym stażem tanecznym w stylach hip-hop, dancehall. Poziom średniozaawansowany/zaawansowany, choreograf Gosia Tracz. Podczas treningu poznajemy głównie techniki takie jak Dancehall, Hip-Hop. Poznajemy tajniki stretchingu , podstawowe akrobacje, bierzemy udział w licznych pokazach i festiwalach. Obowiązuje całoroczna deklaracja obecności dziecka na treningach - ponieważ regularność to podstawa!  Chcesz wiedzieć więcej to....

 

WSKOCZ DO NAS NA FEJSA:

www.facebook.com/MADMOVES
 

Rok powstania: 2008

Znak rozpoznawczy: Radość życia i dobra zabawa!

Skład: Odjazdowo zakręcone dziewczyny pełne Pasji, EneRRRgii i – pozytywnego pod każdym względem, ale jednak... – szaleństwa!


Zajęcia:

Czwartek 19:30-22:00
Piątek 19:00-22:00

 

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 56 93

wlokniarz@mdk.bielsko.pl

Informacje i zapisy:

Miejski Dom Kultury – Dom Kultury Włókniarzy

ul. 1 Maja 12

43-300 Bielsko-Biała

Zapisy: pok 16 I piętro

Tel. 33 829 76 56

Instruktor: Gosia Tracz - dyplomowany choreograf tańca. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie street dance & dancehall. Nie są jej obce również techniki jazzu i podstawy tańca klasycznego. Jest srebrną medalistką Pucharu Polski w kategorii Street Dance i laureatką GRAND PRIX podczas Zimowych Impresji Tanecznych 2017. Razem z formacją zdobywa wiele nagród w międzynarodowych oraz ogólnopolskich festiwalach. Doskonali swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów. Pracuje jako instruktor tańca młodzieży i dorosłych Bielsku, Żywcu i Żorach. Jej celem jest dalsze rozwijanie się w różnych technikach tańca oraz sprawianie, aby inni poprzez taniec nauczyli się wyrażać siebie i swoje uczucia. Taniec zawsze stawia na pierwszym miejscu. Jest wulkanem energii. Jej zajęcia prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze. Każda minuta na jej zajęciach to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności. Duży nacisk kładzie na doskonałość w ruchu, jak i na umiejętność słuchania muzyki w tańcu.

Polecamy także

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO "LIBRA"
MDK
GRUPA HIP-HOP KIDS
MDK
HIP-HOP/DANCEHALL
MDK
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt