
Za nami koncert klasy pianina!
To było piękne, muzyczne spotkanie, wieńczące kolejny rok pracy i ćwiczeń. Dziś mogliśmy usłyszeć utwory m.in. Mozarta, Chopina, a także… Marsz Imperialny!
Przy pianinie zasiedli:
Marta Bębenek, Emilia Piekarczyk, Łucja Bobel, Emilia Pocha, Artur Gwóźdź, Marta Blacha, Andżelika Włodarczyk, Hanna Poparda, Zofia Romik, Laura Rębisz-Zarębska, Magdalena Bębenek, Agnieszka Łysak, Szczepan Majdak, Tymoteusz Czyż.
Jesteśmy dumni, że mamy tak utalentowane dzieci i młodzież!
