
Sekretne życie lasu - plener artystyczny. Po fotografii przyszła pora na malarstwo!
Pogoda postanowiła napisać własny scenariusz, dlatego nasz plener malarski przenieśliśmy do wnętrza naszego Domu Kultury i tym samym… sala widowiska zamieniła się w prawdziwą pracownię malarską! Ta zmiana planów nie przeszkodziła uczestnikom w twórczej pracy - inspiracji i dobrego nastroju nie zabrakło.
Nad grupą malarek i malarzy czuwał dr hab. Krzysztof Dadak, dając cenne wskazówki, motywując do eksperymentowania i wspierając na każdym etapie pracy.
Projekt realizowany jest dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego.
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy i Nadleśnictwo Bielsko.
